. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Philips rozšiřuje portfolio řešení LED
19. května 2010 - 7:15 | Pandatron | Philips rozšiřuje portfolio řešení LED | Komentářů: 0  

Philips rozšiřuje portfolio řešení LED

Společnost Royal Philips Electronics potvrzuje své celosvětové vedoucí postavení v oblasti osvětlovací techniky a rozšiřuje své portfolio v rámci světelných řešení LED, které zpříjemňuje životy lidí v domácnostech a ve městech.

Do portfolia inovativních světelných řešení LED pro spotřebitelské a profesionální použití nyní společnost Philips zahrnula:

  • Revoluční 12 wattovou LED jako přímou náhradu za 60 wattovou klasickou žárovku
  • LivingAmbiance – revoluční přístup k navození atmosféry, která bezdrátově integruje více svítidel a světelných zdrojů do jednoho systému domácího osvětlení
  • Kolekce Lirio by Philips, Arcitone a Ledino, které vytváří pro osvětlení elegantní design na vysoké úrovni tak, aby odpovídal moderním interiérům
  • Nová řešení a koncepty, které umožní obcím vytvářet příjemnější prostředí prostřednictvím zavedení LED osvětlení ulic
  • Světelná řešení LED a jejich ovládání pro kanceláře a obchody

„V dnešním světě dochází k zásadním změnám. Mění se životní styl, urbanizace představuje nové výzvy pro zástupce měst a celá společnost se stává víc ekologicky uvědomělou,” říká Rudy Provoost, generální ředitel Philips Lighting a člen představenstva společnosti Royal Philips Electronics. „Využíváme funkční a tvůrčí potenciál LED osvětlení k řešení těchto trendů a zlepšujeme tak způsob života díky světlu.”

Domácí atmosféra a design
Philips představuje LivingAmbiance, revoluční koncept ve vytváření atmosféry prostřednictvím světla. Jednoduché dálkové ovládání LivingAmbiance umožňuje, aby se místnost snadno přizpůsobila určité náladě nebo příležitosti. Řešení bezdrátově sjednocuje více svítidel a světelných zdrojů tak, aby vytvářely požadovaný typ okolního osvětlení.

LivingAmbience obsahuje také nejnovější generaci LivingColors, oceňovanou řadu osvětlení, která nabízí volbu tisíců různých barev pouhým stisknutím tlačítka. Nová řada LivingColors poskytuje širokou škálu různých nastavení. Přidává nastavitelné a stmívatelné bílé světlo pro denní činnosti, a dále nabízí i více možností pro vytváření atmosféry.

LED technologie otevírá možnosti architektury a designu v domácím osvětlení, a společnost Philips na to reaguje představením stylové kolekce domácích svítidel Lirio by Philips, Arcitone a Ledino. Každá z nich umožňuje spotřebitelům vyjádřit své emoce a využít designovou flexibilitu LED osvětlení díky novým formám, materiálům a povrchových úpravám.

Vytváření příjemného prostředí ve městech
Rostoucí urbanizace představuje nové výzvy pro města, která mají zájem poskytnout svým obyvatelům příjemnější prostředí. Společnost Philips se soustředí na takové využití technologie LED ve venkovním osvětlení, aby městům pomohla zlepšovat bezpečnost dopravního provozu a chodců, omezila rušivé světlo a přinesla významné úspory energie.

V roce 2010 představí Philips nové řady svítidel pro venkovní osvětlení – CitySoul, CitySpirit, MileWide a SpeedStar – vše zkonstruováno v rámci projektu LEDGINE, osvědčené a plně aktualizovatelné platformy pro LED venkovní osvětlení, která umožní uživatelům udržet krok s rychle se vyvíjejícími parametry LED technologií.

Firma Philips rovněž rozvíjí možnost využití LED pro osvětlení ulic bez použití sloupů, které působí v městském centru často rušivě. Philips tak nabízí nové možnosti provedení veřejného osvětlení, které je během dne prakticky neviditelné, ale v noci zajišťuje jasné a příjemné bílé světlo.

Průlom v LED zdrojích pro přímou náhradu v současných instalacích
Implementací směrnice 2005/32/EC Evropského parlamentu o stahování neefektivních světelných zdrojů se zvyšuje požadavek po náhradních světelných zdrojích. Společnost Philips na to reaguje představením vůbec prvním vysoce kvalitním náhradním LED světelným zdrojem a to ekvivalentem pro 60 wattovou klasickou žárovku.

Koncem roku 2010 má být uvedena na trh stmívatelná 12 wattová LED náhrada žárovky, která bude vyzařovat 806 lumenů příjemného, teplého bílého světla a bude plně v souladu s evropskými normami.

Zařízení, jako jsou hotely, ušetří při výměně velkého počtu původních 60 wattových klasických žárovek Philips LED světelnými zdroji potenciálně až 80 % spotřebované energie ve srovnání s původní instalací. Představuje to roční úspory přibližně 500 Kč na jeden světelný bod a další úspory díky nízkým nákladům na údržbu vzhledem k dlouhé životnosti produktu, která je až 25 000 hodin.

Společnost Philips představí ekvivalent k 60 wattové žárovce po celém světě v rámci své řady MASTER LEDlamps, a to koncem roku 2010, kdy nejprve bude k dostání v profesionálních prodejních kanálech.

O společnosti Royal Philips Electronics
Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips více než 116 000 zaměstnanců ve více než 60 zemích světa. Obrat společnosti 23 miliard EUR v roce 2009 řadí společnost jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.philips.com/newscenter.

Odkazy & Download:
Domovská stránka Philips Electronics
Domovská stránka Royal Philips Electronics Česká republikaGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
GPS-320FW
Kompletní GPS přijímač se ziskovou anténou a komunikačním rozhraním RS232 / TTL.
od 1490 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007