. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Paralelizace jazyka C pro multiprocesorové systémy
20. května 2010 - 8:01 | Pandatron | Paralelizace jazyka C pro multiprocesorové systémy | Komentářů: 3  

Paralelizace jazyka C pro multiprocesorové systémy

Společnost Compaan Design představuje HotSpot paralelizér pro x86-multiprocesorové a multijádrové systémy a Xilinx FPGA generátor konfigurace. Vše s podporou nativního jazyka ISO C.

Společnost Compaan Design představuje HotSpot paralelizér pro ISO C, podporující x86-multiprocesorové a multijádrové systémy a Xilinx FPGA generátor konfigurace. Tento produkt integruje funkce paralelizace, steaming a mapování technologie s průmyslovým AFE CoSy překladačem a vývojovým prostředím. HotSpot paralelizér překládá C zdrojový kód hotspots na datový proud Kahn Process Networks (KPN), který efektivně a účinně využívá vysoce paralelní heterogenní více-jádrovou architekturu čipů.

K dispozici je rovněž The workflow guides, průvodce, který krok-za-krokem popisuje zavedení paralelizace, vedoucí ke zvýšení výpočetního výkonu a zlepšení energetické účinnosti. Paralelismus je přitom nejčastěji využíván pro zpracování streamovaných dat a vyšší využití použité architektury.

"Po vytvoření základních pracovních kompilací na jedno-vláknový procesor jsou tyto vystaveny přesné analýze toku dat, zaručující správnost a robustnost vytvářené aplikace," říká výrobce programu.

S nabídnutím produktu v testovací verzi se již výrobce může pochlubit několika realizovanými projekty a zpětnou vazbou, ze které jasně vyplynula získaná obrovská úspora času pro provedení VHDL. Nástroj Compaan Design pracuje výhradně ve spolupráci s překladači C - VHDL třetích stran s možností jednoduché integrace pro automatické generování v rámci systémové komunikace.

Více informací je možné získat u výrobce, na webových stránkách společnosti Compaan Design.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Přehled distributorů a kontaktů

Compaan Design Hotspot Parallelization
Compaan Design releases HotSpot Parallelizer for CGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (3):

Zobrazit starší 30 dnů (3)...Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
GPS-330R
Kompletní GPS přijímač se ziskovou anténou a komunikačním rozhraním USB.
od 1290 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007