. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Samsung vstupuje na trh Power Management obvodů
21. května 2010 - 10:32 | Pandatron | Samsung vstupuje na trh Power Management obvodů   verze pro tisk

Samsung vstupuje na trh Power Management obvodů

Společnost Samsung Electronics Co. Ltd. z Jižní Koreje podle iSuppli Corp. oznámila vstup na trh s obvody pro správu napájení - Power Management IC.

Až do roku 1990 byla společnost Samsung součástí výrobců obvodů řízení napájení. Poté však byla nucena trh opustit a uvolnit místo International Rectifier Corp. a dalším. Od té doby Samsung udržuje výrobu obvodů správy napájení pouze pro použití ve vlastních produktech.

Nyní, v návaznosti na úspěch v soutěži o dodávky produktů pro Apple Inc. iPad, je zpět. Pro iPad Samsung dodá obvody typu S6T2MLCX01 - regulátory napětí pro procesory, s odhadovanou kusovou cenou 1.25 USD, podle informací uvedených ve zprávě iSuppli.

Samsung přitom již nyní dodává pro iPad své procesory, založené na architektuře ARM. \"Apple je vedoucí hráč v inovativních produktech - zároveň však velmi selektivní v každém aspektu návrhu svého hardware,\" uvedla ve svém prohlášení Marijana Vukicevic, analytik iSuppli. \" To by celkově mohlo znamenat otevření cesty pro společnost Samsung na trh řešení napájení, kde by se mohla stát vážným konkurentem současným lídrům a začít užívat část tohoto stále progresivnějšího trhu.\"

Prvními kroky, ve kterých se bude společnost zřejmě realizovat, budou klasické lineární a spínané napěťové regulátory. V následující tabulce jsou podle informací iSuppli uvedeny hlavní současní lídři trhu power management řešení, kdy s velkým odstupem je na prvním místě společnost Texas Instruments. Na dalších pozicích následují společnosti jako National Semiconductor Corp., Maxim Integrated Products, Linear Technology Corp. a další.

Více informací na: http://www.isuppli.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007