. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Aldec FPGA simulátor pro Altium Designer
26. května 2010 - 10:53 | Pandatron | Aldec FPGA simulátor pro Altium Designer   verze pro tisk

Aldec FPGA simulátor pro Altium Designer

Společnosti Altium a Aldec podepsali dohodu o OEM řešení, které přidá Aldec FPGA simulátor do softwarového nástroje Altium Designer. Tato dohoda přináší další rozměr elektronice a především designerům, kteří pracují s obvody FPGA. Aplikace umožní bezproblémovou integraci průmyslově osvědčeného VHDL a Verilog simulátoru od Aldec do oblíbeného Altium Designer.

Návrháři elektronických systémů, využívajících obvodů FPGA, mohou nyní získat snadný přístup k Aldec usvědčené simulační technologii. Uživatelé NanoBoard FPGA vývojové desky mohou nyní rovněž vytvořit své návrhy založené na technologii architektury FPGA s použitím uceleného designerského konceptu. Následně poté mohou snadno využít VHDL nebo Verilog simulační technologii, dostupnou v rámci Altium Designer.

Oba NanoBoard NBA2 a NanoBoard 3000 kity jsou již standardně dodávány s 12-měsíční licencí na Altium Designer. Od příští verze tak noví i stávající uživatelé automaticky získají Aldec OEM simulátor, který bude již jeho součástí.

Více informací na: http://www.aldec.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007