. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Nová globální studie IBM: CEO Study 2010
27. května 2010 - 7:26 | Pandatron | Nová globální studie IBM: CEO Study 2010   verze pro tisk

Nová globální studie IBM: CEO Study 2010

Hovořili jsme s více než 1500 generálními řediteli z 60 zemí a 33 průmyslových odvětví. Všichni se domnívají, že kreativita bude klíčovým faktorem pro úspěšnou orientaci ve stále složitějším podnikatelském prostředí. Podívejte se na rozhovory s některými z nich a na další závěry této jedinečné studie.

Jak se v novém ekonomickém prostředí změnil charakter vedení?

Co dělají dnešní výkonní ředitelé pro to, aby ve stávajícím světě plném nejistoty posílili své postavení ve srovnání s konkurencí?

Pro účely globální studie o výkonných ředitelích, kterou v roce 2010 vypracovala IBM, jsme vedli 1 500 osobních rozhovorů. Vypracovali jsme tak nejrozsáhlejší studii tohoto typu, která mapuje rozhovory s výkonnými řediteli v 60 zemích zastupujících 33 průmyslových odvětví. Sdělili nám své poznatky o výhodách i nevýhodách vyplývajících z turbulentního trhu.

Jaké vnější vlivy očekávají výkonní ředitelé v nadcházejících letech a jak se do jejich názorů promítá faktor geografické polohy jejich společnosti? Jak mohou výkonní ředitelé využít prudký nárůst informací ve svůj prospěch? Jaké vlastnosti vedoucích pracovníků a manažerské kroky měly za následek, že se v tomto čím dál propojenějším světě podařilo určitým společnostem předstihnout konkurenci z dlouhodobého i krátkodobého hlediska?

Více informací na: http://www-05.ibm.com/cz/gbs/study/ceostudy2010/registration.htmlGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007