. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
LSI zveřejnila obsah procesoru T2500 Tarari
27. května 2010 - 9:57 | Pandatron | LSI zveřejnila obsah procesoru T2500 Tarari | Komentářů: 3  

LSI zveřejnila obsah procesoru T2500 Tarari

Doslova revoluci v síťových bezpečnostních aplikacích může představovat obvod Tarari T2500 firmy LSI, který je schopen omezit nepovolený přístup, stažení virů a malware i na vysokorychlostních datových spojích.

LSI Corporation představilo obsah dlouho očekávaného procesoru LSITM Tarari T2500. Obvod je navržen tak, aby splňoval i ty nejnáročnější požadavky na zpracování videa ve ultra vysokorychlostních, nízko latentních síťových aplikacích. Samotný procesor je rozšířením rodiny vícejádrových obvodů a jeho obsah je tvořen technologií vyvinutou společností Corporation T10. Tarari T2500 přebírá kritické bezpečnostní zpracování a aplikaci od hostitelského procesoru, kdy přináší vyšší výkon sítě i celkově vyšší bezpečnost aplikace.


Obr. 1: Zjednodušený blokový diagram procesoru Tarari T2500

Základní vlastnosti:

  • Pro spojení více jader je použita technologie T10
  • Podpora rozhraní DDR2/DDR3
  • Šířka pásma od 2,5 Gbit/s do 20 Gbit/s pro zabezpečení úkolů (antivirus, prevence přístupu)
  • Propustnost až 160 Gbit/s pro podávání žádostí
  • "Straight-Through Processing flow pro optimalizaci výkonu
  • Multi-threading podpora pro účinnou "léčbu", souběžně s proudem příkazů
  • Hardware pro zachycení roztříštěné hrozby
  • Flexibilní I/O sběrnice rozhraní PCI Express
  • Nízká spotřeba energie
  • Dokonalý doplněk k multi-core procesorům

Na křemíku založený obsah procesoru umožňuje snadný vývoj bezpečnostních externích síťových aplikací pro detekci vniknutí, viry a další malware i na velmi vysokorychlostních sítích a s minimálním dopadem na procesor v počítači. Kromě toho je možné procesory Tarari naprogramovat tak, aby rozlišovaly data protékající sítí. Tím je možné zajistit pro určité typy dat, jako jsou video streamy, jejich přednostní identifikaci a odbavení před ostatním provozem. V důsledku toho si mohou být uživatelé sítě jisti, že přijímaná data jsou bezpečná a video nebude ani v té nejvyšší kvalitě nijak přerušováno omezováno sledování.


Obr. 2: Jiná podoba blokového diagramu

Jak množství dat v síti neustále roste, je snahou podniků i poskytovatelů služeb skenovat probíhající provoz sítě na možné bezpečnostní hrozby a provádět zásahy aplikací bez pozorovatelného dopadu na výkon sítě. Procesor LSI Tarari T2500 pomáhá řešit problémy, jimž čelí síťová zařízení, kompaktním řešením pro OEM průmyslové aplikace, neohrožující běžné funkce.


Obr. 3: Tarari Content Processor Boards

LSI Tarari T2500 nabízí více on-chip zdrojů pro výraznější snížení latence a zvýšení single-flow propustnosti k až 5 Gb/s. v konečné OEM aplikaci je tak umožněno poskytnou propustnost až 20 Gb/s při zabezpečeném zpracování, nebo až 100 Gb/s při omezeném monitoringu.


Obr. 4: Dostupné konfigurace Tarari Content Processor Boards

Obvod je pinově kompatibilní se stávajícím řešením LSI T2000 Tarari, kdy však nyní rozšiřuje podporu pro DDR3 paměti a funkce PCI Express® Gen 2 rozhraní a samozřejmě více než zdvojnásobuje propustnost sběrnice.

Všechny LSI Tarari T1000, T2000 a T2500 procesory, včetně jádra DPI integrovaného do komunikačního procesoru LSI AxxiaTM, využívají společná API a pravidla syntaxe, která maximalizují požití kódu mezi různými platformami a aplikacemi.


Obr. 5: Tabulka dostupných variant obvodu

"Zabezpečení sítě a identifikace časově kritických přenosů, jako je video streaming, jsou dva klíčové prvky v nové generaci podnikových sítí a sítích poskytovatelů služeb," řekl ve svém komentáři Tareq Bustami, ředitel vícejádrových komunikačních procesorů, Networking Components Division, LSI. "Inovativní architektura integrovaná v procesoru T2500 poskytuje bezprecedentní výkon a extrémně nízkou latenci při maximální podpoře většiny obsahu inspekčních pravidel, užívaných v tomto odvětví."

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Přehled distributorů a kontaktů

Informace o obvodech T2000/T2500
Tarari Content Processor Boards
Tarari T2000/T2500 Content Processor
New Frontiers for Threat Processing
The Future of Branch Protection: Real-Time Connected SecurityGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (3):

Zobrazit starší 30 dnů (3)...

host
3. Dne 28. 05. 2010 v 08:34 zaslal host
Bez titulku
Nevím proč zrovna regulární výrazy by měly být to, co nějak výrazně zatěžuje běžný PHP server. A i kdyby, tohle ti nijak nepomůže.


Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
WIZ107SR-RS232
Převodník TCP/IP <-> RS232 s RJ45 konektorem.
Skladem od 600 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007