. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Teplotní a výkonová modelace a analýza
27. května 2010 - 11:14 | Pandatron | Teplotní a výkonová modelace a analýza | Komentářů: 0  

Teplotní a výkonová modelace a analýza

Docea Power představuje Aceplorer version 2.0 - systém pro výkonové a tepelné modelování, který přidává funkce pro správu projektu ke zvýšení produktivity a odkaz na virtuální platformy pro posouzení dopadu náročných modelů a embedded software na spotřebu energie systému.

Společnost rovněž vydala AcePowerModeler, efektivní modelovací a generovací nástroj, který uzavírá smyčku mezi prováděním a architektonickým modelováním pomocí automatizace vytváření energetického modelu z nižší úrovně simulace a charakterizace vstupních dat.


Obr. 1: Vývojový diagram Aceplorer

S Aceplorer 2.0 mohou uživatelé snadno využít virtuální platformy, umožňující import kroků popisujících činnost ve standardní VCD (Value Change Dum) formátu. S novými platformami a systems-on-chip funkcí je k dispozici stále více a více simulačních funkcí a případových scénářů software.


Obr. 2: Funkční design

Pomocí tohoto nástroje mohou návrháři snadno pokračovat v optimalizaci výkonu jejich aplikace v závislosti na simulovaném toku proudu, přičemž mají možnost interaktivně měřit dopad i náročných scénářů a embedded software na konečnou spotřebu energie v jejich architektuře. Vzhledem k tomu, že výstupní formát VCD je standardní, může být Aceplorer nyní využívat i v kombinaci s jakoukoli flow analýzu výkonu.


Obr. 3: Struktura podnikového nasazení aplikace

AcePowerModeler automatizuje produkci energie z modelů a tabulek, získaných z nízkoúrovňových zápisů a měření. Tyto modely mohou být znovu používaný architekty na vyšší úrovni abstrakce pro mnohem rychlejší simulaci, umožňující architektonický průzkum a optimalizaci bez ztráty přesnosti.

Aceplorer 2.0 je již nyní k dispozici. AcePowerModeler je nyní k dispozici pro vybrané zákazníky a oficiálně vyjde ve 4. čtvrtletí 2010. Nástroj může být použit ve spojení s aplikací Aceplorer nebo samostatně.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Přehled distributorů a kontaktů
A world leader in wireless platforms and semiconductors adopts Docea Power ACEplorer to improve power choices

Informace o produktu Aceplorer
Problémy možných řešení
More about ACEplorer useGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Nabíječka Li-ion/Li-pol akumulátorů - PUCHRG
Moduly PUCHRG – nabíječky Li-ion a Li-pol článků představují snadné řešení pro bezpečné a rychlé nabíjení Lithium-iontových a Lithium-polymerových akumulátorů.
Skladem od 180 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007