. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Voděodolné nízkoprofilové klávesnice
2. června 2010 - 8:21 | Pandatron | Voděodolné nízkoprofilové klávesnice | Komentářů: 0  

Voděodolné nízkoprofilové klávesnice

Poptávka po robustních a vodotěsných klávesnicích roste. Stále tak jde o nejpreferovanější způsob zajištění bezpečnosti a bezproblémového přístupu k systému.

Mezi nové produkty v tomto směru je možné zařadit i typy AK-1604-N-SSB-WP-MM s 16 tlačítky alfanumerické klávesnice a AK-304-N-SSB-WP-MM s 12 tlačítky numerické klávesnice. Obě z produkce společnosti Foremost Electronics Ltd.


Obr. 1: AK-304-N-SSB-WP-MM
 
Obr. 2: AK-1604-N-SSB-WP-MM

Obě uvedené klávesnice jsou vyrobeny z odolného litého kovu, jsou vodotěsné do IP67 a se systémem jsou spojeny jediným konektorem na zadní straně. Rovněž s možností vodotěsné gumové izolace pro zajištění dokonalé těsnosti.


Obr. 3: Podoba podsvětlení u AK-1604-N-SSB-WP-MM

Klávesnice má kontakty s parametry 24 VDC / 20 mA a kontaktní odpor jen 20 mOhmů. Očekávaná délka životnosti je vyšší než 2 000 000 cyklů tlačítek, při provozní teplotě -20 až +60 °C. Obě klávesnice jsou navíc dostupné v podsvětlených verzích, pro snadnou obsluhu i ve zhoršených světelných podmínkách.


Obr. 4: Základní mechanické rozměry typu AK-1604-N-SSB-WP-MM

Tyto nové kompaktní, nízkoprofilové a kovové klávesnice mohou být použity ve veřejných a průmyslových prostředích pro řízení přístupu, zabezpečení uživatelského vstupu dat, ale i v prodejních automatech a stáncích s omezenou kontrolou a přístupnosti služeb.

Klávesnice jsou dostupné ve vzorkovém množství a jednotkách s 2 000 ks.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Přehled distributorů a kontaktů

Illuminated Waterproof Vandal Resistant Keypads
General specification AK-304-N-SSL-WP-MM
General specification AK-1604-N-SSL-WP-MMGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
GPS-330R
Kompletní GPS přijímač se ziskovou anténou a komunikačním rozhraním USB.
od 1290 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007