. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
AMPER 2011 bude v Brně
7. června 2010 - 8:06 | Pandatron | AMPER 2011 bude v Brně | Komentářů: 8  

AMPER 2011 bude v Brně

Minulý týden bylo s konečnou platností rozhodnuto o místě a termínu konání veletrhu AMPER 2011. Ten se bude nově konat v prostorách BVV a to společně s veletrhem OPTONIKA.

V pořadí již 19. mezinárodní veletrh elektrotechniky a elektroniky se po letech stěhuje z již nevyhovujících a značně stísněných prostor pražského výstaviště v Letňanech, do mnohem většího komplexu BVV v Brně. 2. června 2010 na toto téma podepsaly firmy Terinvest a Veletrhy Brno smlouvu, při níž bylo rovněž rozhodnuto současném konání mezinárodního veletrhu AMPER a veletrhu optických technologií a aplikací OPTONIKA.

První veletrh AMPER/OPTONIKA v Brně se bude konat ve dnech 29.3. – 1.4.2011 v moderních halách P, F, V, G1 a G2. Veletrhy AMPER a OPTONIKA budou mít statut hostující akce, tj. pořadatelem zůstává Terinvest, spolupracujícím subjektem, pronajímatelem výstavních hal a dodavatelem technických služeb jsou Veletrhy Brno.

AMPER/OPTONIKA patří mezi nejvýznamnější veletrhy v Česku. Poslední ročník se uskutečnil na výstavišti v Letňanech v letošním dubnu. Výstavní plochu přes 31 tisíc čtverečních metrů obsadilo 705 vystavovatelů (zahrnuje vystavovatele OPTONIKA a COMMTEC) z 21 zemí, veletrh navštívilo téměř 50 000 návštěvníků.

Jen pro srovnání, velice úspěšně hodnocený veletrh Embedded World 2010, konaný počátkem března v německém Norimberku, se zúčastnilo na 730 vystavovatelů a z odborné veřejnosti veletrh navštívilo 18 350 návštěvníků.

AMPER/OPTONIKA vhodně doplňuje portfolio významných veletrhů na brněnském výstavišti a potvrzuje jeho roli středoevropského výstavního centra. Generální ředitel Veletrhů Brno Jiří Kuliš k tomu dodává: „Rozhodnutí Terinvestu je logickým řešením pro budoucnost Amperu. Přesun veletrhu Amper do Brna dokládá, že v ČR jedině výstaviště v Brně splňuje technické a logistické standardy pro uspořádání rozsáhlejšího mezinárodního veletrhu na skutečně evropské úrovni. Amper bezpochyby je takovou akcí.“

„Rozhodnutí přesunout veletrh AMPER do Brna je vyústěním komplikované situace v pražském výstavnictví. V současnosti nejsou v Praze pro veletrh tohoto rozměru a významu k dispozici potřebné kapacity. Navíc geografická poloha Brna je výhodná pro blízkost hlavních center Čech, Moravy, Slezska, Slovenska, Rakouska a Maďarska. Lze tedy předpokládat zvýšenou návštěvnost z těchto regionů,“ uvedl generální ředitel společnosti Terinvest p. ing. Jiří Šviga.

Pro zájemce je do 15.6 2010 k dispozici Zvýhodněná přihláška k účasti, nabízející 20% slevu z výstavní plochy.

Odkazy & Download:
Domovská stránka veletrhu AMPER 2011
Domovská stránka Terinvest

AMPER 2011 - termín a místo konání již stanoveno!!!
Veletrh Amper se přesouvá na VÝSTAVIŠTĚ BRNO
Zvýhodněná přihláška k účastiGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (8):

Zobrazit starší 30 dnů (8)...

host
8. Dne 08. 06. 2010 v 18:25 zaslal host
Brno nebo Praha
Abych taky přidal svůj názor, já byl spíš pro Prahu, jelikož v ní bydlím. Ale je pravda, že v místech kde byl poslední dva roky to byla hrůza a děs a Brno není jinak daleko. Spíš uvidíme jak se povede organizačně co tak za cenu vstupekny bude k vidění. Protože dát, teď nevím přesně, ale asi 200 Kč za možnost koukat celý den na reklamy je dost ubohé. Pokud se najde i někdo starší, dá mi určitě za pravdu, že úroveň veletru tak před 5-10 lety byla úplně někde jinde - mnohem výš.


Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
TK4100ISO-CARD
ISO karta pro RFID R/O s frekvencí 125kHz ve standardu TK4100
Skladem od 8 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007