. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Vývojový kit řízení LED s MCU Piccolo
8. června 2010 - 9:31 | Pandatron | Vývojový kit řízení LED s MCU Piccolo | Komentářů: 0  

Vývojový kit řízení LED s MCU Piccolo

Nová sada pro napájení a řízení LED obsahuje kompletní hardware a software potřebné pro digitální ovládání až 8 větví LED a digitální napájecí zdroj s jednou jednotkou MCU Piccolo.

Společnost Texas Instruments Incorporated, která do expandujícího oboru aplikací LED vnáší inteligenci a přesnost řízení v reálném čase, nyní představila svoji novou vývojovou sadu TMS320C2000™ DC/DC LED s mikrokontrolérem Piccolo.


Obr. 1: Sada Piccolo MCU DC/DC LED

Hlavní vlastnosti a výhody vývojářské sady Piccolo MCU DC/DC LED (TMDSDCDCLEDKIT):

  • Karta Piccolo F28035 controlCARD poskytuje 32bitový výkon při 60 MHz, 14 výstupů modulovaných šířkou impulsu, 12bitový A/D převodník o rychlosti 4,6 milionu vzorků za sekundu a paměť flash o kapacitě až 128 kB pro podporu vyspělých funkcí osvětlovacích systémů.
  • Digitálně řízený stupeň napájecího měniče s funkcemi snižování/zesilování stejnosměrného napětí 12-24V umožňuje vývojářům nastavit napájecí napětí tak, aby vyhovovalo různým konfiguracím LED.
    8 nezávislých pramenů LED o výkonu 5 W umožňuje unikátní snímání proudu pro funkce jako jsou individuální nastavení jasu a detekce spálených LED větví
  • Emulace odděleného rozhraní XDS100 USB JTAG na desce zjednodušuje ladění a programování a současně snižuje cenu systému
  • Snadno použitelná softwarová sada controlSUITE typu open source zahrnuje příklady řešení řízení stejnosměrného napájení v uzavřené smyčce a budicích stupňů LED včetně podrobné laboratorní dokumentace struktury a funkcí softwaru
  • Modulární koncepce karty controlCARD umožňuje vývojářům zvolit odpovídající jednotku MCU řady C2000 podle různých požadavků na cenu, výkon a periferie


Obr. 2: Rozmístění prvků na sadě Piccolo MCU DC/DC LED

Nová sada pro napájení a řízení LED umožňuje vývojářům zvýšit výkon levných MCU Piccolo a vytvářet tak jedinečné návrhy systémů LED s pokročilými funkcemi jako je stmívání, nastavení barevného tónu, komunikace prostřednictvím elektrické sítě a detekce poruch. Vývojáři mohou navíc snížit cenu systému díky integrovanému ovládání LED a výkonových stupňů pomocí jediné jednotky MCU Piccolo.

Sadu lze snadno přizpůsobit různým potřebám návrhu, jelikož podporuje více možností uspořádání napájení, modulární karty Piccolo controlCARD a odnímatelný panel LED. Vývojová sada DC/DC LED se dodává s potřebným hardware a software typu open source k okamžitému zahájení návrhu energeticky úsporné elektroniky LED včetně podsvětlení, pouličního osvětlení a automatizace osvětlení budov.


Obr. 3: Ukázka řízení LED

Široké portfolio jednotek MCU a software společnosti TI:
Společnost TI nabízí nejširší řadu řešení pomocí mikrokontrolérů od univerzálních jednotek MCU MSP430™ s ultranízkým příkonem až po 32bitové jednotky MCU Stellaris® založené na technologii Cortex-M3 a vysoce výkonné jednotky MCU TMS320C2000 pro řízení v reálném čase. Vývojáři mohou zkrátit dobu uvedení na trh využitím kompletních softwarových a hardwarových nástrojů společnosti TI, rozsáhlých nabídek třetích stran a technické podpory.

Ceny a dostupnost:
Nová vývojářská sada Piccolo MCU DC/DC LED (číslo dílu: TMDSDCDCLEDKIT) má stanovenu cenu 379 USD a je ihned k dodání pro objednání na adrese www.ti.com/dcdcledkit-pr-es. Software controlSUITE se dodává bezplatně a lze jej ihned objednat na adrese www.ti.com/dcdcledkit-pr-cslp.

Odkazy & Download:
Domovská stránka firmy Texas Instruments
Domovská stránka firmy Texas Instruments v českém jazyce
Přehled distributorů

Vývojářská sada pro stejnosměrné napájení a řízení LED
Videa s ukázkami vývojářské sady pro stejnosměrné napájení a řízení LED
Řešení řízení osvětlení vyvinutá společností TI
Portfolio mikrokontrolérů dodávaných společností TI

Referenční příručka pro navrhovaní aplikací s LED
Blokové schéma ovládání více větví LED
Všeobecné blokové schéma řízení osvětlení
Software controlSUITE
TI eStoreGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
M66 QUECTEL
Quad-Band GSM/GPRS SMD modul s Bluetooth a rozměry 15,8 x 17,7 mm.
Skladem od 289 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007