. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Levný vývojový kit pro LatticeXP2 FPGA
9. června 2010 - 11:04 | Pandatron | Levný vývojový kit pro LatticeXP2 FPGA | Komentářů: 0  

Levný vývojový kit pro LatticeXP2 FPGA

LatticeXP2 Brevia Development Kit firmy Lattice Semiconductor Corporation je levný, ihned dostupný vývojový kit s obvodem rodiny LatticeXP2 a připraveným návrhem pro snadný vývoj.

Společnost Lattice Semiconductor Corporation včera oznámila okamžitou dostupnost nového univerzálního vývojového kitu LatticeXP2™ Brevia Development Kit. Současně s ním bylo rovněž uvedeno 28 nových referenčních návrhů, které jsou ideální pro vývoj výkonných a cenově omezených aplikací s vysokou hustotou. Brevia Development Kit je v současné době dostupný za propagační cenu jen 29 USD.


Obr. 1: LatticeXP2 Brevia Development Kit firmy Lattice Semiconductor

Kompaktní provedení a snadné použití rodiny obvodů LatticeXP2 FPGA uživatelům nabízí výhody zvýšené systémové integrace s poskytnutím integrované paměti, jednotek PLL, výkonných LVDS I/O a vzdáleného upgrade (technologie TransFR™). Vše je integrováno do jediného čipu. Obvody jsou tak určeny pro širokou škálu aplikací s vysokou integrací, které obsahují základní I/O rozšíření, aplikace pro zpracování obrazových informací či komunikační a kontrolní funkce. LatticeXP2 FPGA jsou používány ve většině základních trhů, jako jsou zabezpečovací a monitorovací aplikace, automobilový průmysl, komunikace, výpočetní technika a průmysl.

Rodina obvodů LatticeXP2 FPGA:
LatticeXP2 rodina kombinuje FPGA založené na standardní Look-up tabulce (LUT) s integrovanými buňkami paměti Flash v Lattice flexiFLASH™ architektuře. FlexiFLASH přístup poskytuje řadu výhod, jako jsou snadno realizovatelné operace přístupu, malé fyzické rozměry, integrované úložiště s FlashBAK™ embedded block memories, sériové TAG paměti a nejvyšší bezpečnost návrhu.

Obvody řady LatticeXP2 rovněž podporují vzdálenou aktualizaci s využitím Lattice unikátní TransFR technologie, 128-bit AES šifrování a dual-boot technologie. Vlastní rodina nyní obsahuje celkem pět obvodů v rozmezí 5K až 40K LUT v celé řadě pouzder. Všechny LatticeXP2 FPGA jsou nyní již ve výrobě a jejich dostupnost je garantována po dobu následujících minimálně tří let.


Obr. 2: Dostupné obvody rodiny LatticeXP2

LatticeXP2 Brevia Development Kit:
LatticeXP2 Brevia Development Kit obsahuje obvod řady LatticeXP2 typu LFXP2-5E-6TN144C. Dále 2Mb SPI Flash a 1Mb SRAM paměti, konektor pro rozšíření a několik LED a uživatelských spínačů. S pomocí předinstalovaného system-on-chip návrhu je vývojový kit připraven k práci během několika minut. Jeho součástí je rozhraní UART, 8-bit LatticeMico8™ soft mikrokontrolér či rozhraní pro SPI a SRAM. Návrháři tak své vlastní projekty mohou vytvořit s využitím volně dostupných referenčních návrhů a příkladů zdrojových kódů, s jejichž pomocí je možné požadovaných funkcí dosáhnout obvykle za méně než jednu hodinu. Krom toho je možné využít kompaktní Brevia Development Kit rovněž pro návrh propracované mikrokontrolérové aplikace, využívající v jádru LatticeMico32™ soft procesor.


Obr. 3: Rozmístění jednotlivých prvků na desce vývojového kitu

Z pohledu programátora lze Brevia Development Kit naprogramovat velice jednoduše a to s pomocí standardního paralelního nebo USB kabelu. LatticeXP2 Brevia Development Kit obsahuje paralelní rozhraní pro možnost programování a QuickStart dokumentaci. Související referenční návrhy a volně dostupný ispLEVER® Starter design software lze stáhnout z internetových stránek výrobce.


Obr. 4: Ukázka softwarového rozhraní a integrovaného logického analyzátoru

Dostupnost a cena:
Propagační cena za LatticeXP2 Brevia Development Kit je stanovena na 29 USD pro sestavy, dodané do 31 srpna 2010. Po tomto datu bude kit dostupný za standardní cenu - 49 USD. LatticeXP2 Brevia Development Kit je nyní k dispozici k okamžitému zaslání na základě online objednávky ze stránky www.latticesemi.com/store/dev_kits.cfm, nebo prostřednictvím sítě distributorů.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Přehled distributorů a kontaktů

Lattice Semiconductor Corporation today announced LatticeXP2™ Brevia Development Kit
LatticeXP2 Brevia Development Kit
QuickSTART LatticeXP2 Brevia Development Kit
LatticeXP2 Low-Cost Non-Volatile FPGA
LatticeXP2 Family HandbookGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
L20 QUECTEL
GPS modul L20 firmy QUECTEL, SiRFStarIV, UART/I2C
od 263 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007