. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Buďte aktivní a vydělejte na tom
14. června 2010 - 8:23 | Pandatron | Buďte aktivní a vydělejte na tom   verze pro tisk

Buďte aktivní a vydělejte na tom

Zúčastněte se nové soutěže pro uživatele našeho serveru. Nejen že tak podpoříte jeho obsah, ale zcela automaticky máte i možnost získat každý týden jak hodnotné tak i peněžní ceny.

Buďte aktivní a vydělejte na tom, to je titulek soutěže, využívající nové funkce našeho serveru. Nyní máte totiž i vy možnost přidávat na web Pandatron.cz/.sk jak Technické listy, tak i Konstrukce a jiné články. Slouží k tomu nová uživatelská rozhraní s jednoduchými formuláři.

Obdobně jednoduchá je i vlastní soutěž. Každý, kdo pomocí jednoduchých formulářů zadá technické listy nebo konstrukci, získá po jejich schválení našimi administrátory a následném uveřejnění jisté množství bodů (viz. pravidla soutěže). Tyto body se v závěru každého týdne sečtou a vítězem se stane uživatel s jejich nejvyšším počtem. Hlavní podmínkou je tak aktivní účet na webu Pandatron.cz/.sk a přihlášení při vyplňování formulářů.

Více informací jak o možnostech zúčastnění tak i plném znění soutěžních pravidel naleznete na následujícím odkazu.

Více informací na: http://pandatron.cz/?ostatni&souteze&6GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Sobota, 24. června 2017, 25. pracovní týden
EUR = 26,295   USD = 23,530
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Technické listy
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007