. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Farnell již brzy v korunách
23. června 2010 - 8:30 | Pandatron | Farnell již brzy v korunách | Komentářů: 8  

Farnell již brzy v korunách

Nejoblíbenější distributor elektronických součástek na náš trh, bude již brzy zobrazovat ceny a zasílat faktury v českých korunách.

Podle reakcí vás, našich čtenářů, nejoblíbenější distributor elektronických součástek na náš trh bude již brzy uvádět své ceny v naší měně. Ve včerejší tiskové zprávě tak uvedl Robert Rospedzihowski - Generální ředitel pro východní Evropu a mezinárodní trh.

"S potěšením Vám oznamujeme že stránky www.farnell.com/cz budou již brzy zobrazovat ceny v českých korunách!", píše doslova Rospedzihowski a dodává, "Nejenže uvidíte ceny v lokální měně, ale budete moci v korunách i objednávat a získat faktury. Navíc můžete platit své faktury v této měně převodem na účet u lokální banky." Poslední z jmenovaných možností je přitom samozřejmostí již delší dobu.

Dále se v uvedené tiskové zprávě píše:
Zákazníci v České republice nám sdělili, že je pro ně důležité mít možnost obchodovat se společností Farnell tímto způsobem a jsme rádi, že v tomto ohledu můžeme na základě těchto podnětů vylepšit naše služby a usnadnit Vám obchodování s námi.


Obr. 1: Produktová stránka Farnell

Cena dopravy z evropského skladu přitom zůstává stále shodná, tedy rovných 5 EUR (včetně všech balicích, expedičních a jiných poplatků), stejně jako expedice v den obdržení objednávky a doručení do druhého dne! Za cenu nižší dopravy než u řady místních prodejců elektronických součástek, je tak u společnosti Farnell k dispozici výběr z více než 520 000 produktů od více než 3 500 výrobců, samozřejmě včetně nejžhavějších technologických novinek, řešení a služeb. Jen pro srovnání, u GM Electronic je možnost výběru z 23 000 položek, často bez uvedení výrobce a při cena dopravy 114 Kč + 25 Kč (balné).

Na závěr Robert Rospedzihowski dodává: Děkujeme za Vaši spolupráci a těšíme se na další zlepšování kvality námi poskytovaných služeb a způsobu naší spolupráce.

Další informace naleznete na webových stránkách www.farnell.com nebo v českém jazyce www.farnell.com/cz a slovenském jazyce www.farnell.com/sk.

Odkazy & Download:
Domovská stránka v českém jazyce
Webové stránky společnosti Farnell ukazující ceny v českých korunách

Nejnovější technologie
Rychlé nabídky, konkurenceschopné ceny
i-Buy - Bezplatné řešení eProcurementGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (8):

Zobrazit starší 30 dnů (8)...Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
M75 QUECTEL
Dual-Band GSM modul provedení SMD, pouze pro SMS služby
Termín nepotvrzen od 275 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007