. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Agilent představuje Lamborghini mezi osciloskopy
23. června 2010 - 9:38 | Pandatron | Agilent představuje Lamborghini mezi osciloskopy | Komentářů: 7  

Agilent představuje Lamborghini mezi osciloskopy

Nová řada osciloskopů Infiniium 90000 X od společnosti Agilent je určena pro použití při vývoji nejnáročnějších, pulsních a real-time systémů.

Právě představená řada osciloskop Infiniium 90000 X od společnosti Agilent stanovuje zcela nové standardy. Zařízení je navrženo speciálně pro potřeby vývojářů, pracujících se skupinami impulsů. Celkem 10 modelů v řadě Infiniium 90000 X se tak může pochlubit skutečnou šířkou analogového pásma v rozmezí mezi 16 a 32 GHz a průmyslově nejnižším šumem v hodnotě 2 mV až 50 mV/div při 32 GHz. Dále schopností zachytit přechodové jevy od ~150 femtosekund (10-15 s), vzorkovací frekvenci 40 nebo 80 Gsa/s a kapacitou paměti až 2 miliardy vzorků.


Obr. 1: Osciloskop Infiniium 90000 X od společnosti Agilent

Uvedená řada rovněž zahrnuje vysoce výkonné sondy se specifickými hroty a rozšiřující karty s nástroji pro spuštění, analýzu či zobrazení speciálních signálů. Rovněž nabízí možnost testování software na technologickou shodu a podporu pro vysokorychlostní sériové datové sběrnice. V oblasti analogových signálů je možné měřit náběh a sestup hran, trvající i méně než 13,5 pikosekund.


Obr. 2: Základní specifikace

Součástí každého osciloskopu je základní příslušenství: sondy, konektory, kabely, konektory ZIF, sondy s pájcí koncovkou a adaptéry pro různé hodnoty měřené impedance. Osciloskop poté přímo ve svém pouzdře integruje systém DC kalibrace sondy (dle výrobce se již jedná o průmyslový standard), který pokrývá celý rozsah dané sondy a má samostatný soubor S-parametrů pro každý jednotlivý zesilovač konkrétní sondy.

Produktové video:

Stáhněte si prosím Flash Player pro přehrávání videí.

Společnost Agilent ve své tiskové zprávě tvrdí, že jejich technologie poskytuje mnohem lepší výsledky, pro analogové vstupní parametry, než obdobné konkurenční technologie. Jako pro příklad je možné uvézt zvýšený výkon digitálního signálového procesoru nebo rozšíření rozsahu z hlediska hustoty šumu. Dále pak samozřejmě celkovou přesnost měření a jednotnost frekvenční odezvy.


Obr. 3: Přehled osciloskopů řady Infiniium 90000 X

Více informací o tomto a dalších produktech naleznete na stránkách výrobce.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Infiniium 90000 X Series Data Sheet
Infiniium 90000 X-Series oscilloscopes Demo
Infiniium 90000 X-Series high-performance DSO and DSA oscilloscopesGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (7):

Zobrazit starší 30 dnů (7)...Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
MRF24J40MA
MRF24J40MA je certifikovaný 2,4 GHz IEEE 802.15.4 bezdrátový modul transceiveru.
od 345 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007