. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Malé indukčnosti pro vojenské aplikace
30. června 2010 - 9:48 | Pandatron | Malé indukčnosti pro vojenské aplikace | Komentářů: 2  

Malé indukčnosti pro vojenské aplikace

Certifikovaná řada miniaturních indukčností pro povrchovou montáž. Díky splnění podmínek QLP umožňují nasazení ve vojenských a jiných velice náročných aplikacích.

Pro vysokofrekvenční aplikace v armádě, letectví a obraně je k dispozici nová řada miniaturních indukčností od výrobce Gowanda Electronics (Gowanda, NY). Prvky s rozměry 2,54 x 2,54 mm řady MLRF 1010 RF inductor splňují QLP nařízení MIL-PRF-83446/04. V povrchovém provedení tak jsou k dispozici indukčnosti v rozmezí 0,01 až 27 uH s minimálním Q 22 - 60. Maximální DCR se dle indukčnosti pohybuje v rozmezí 0,06 až 6,9 ohmů a maximální stejnosměrný proud cívkou od 120 do 1270 mA.


Obr. 1: RF indukčnosti Gowanda Electronics MLRF 1010

Řada MLRF1010 je speciálně určena pro použití ve vysokofrekvenčních aplikacích v armádě, letectví a obraně. To zahrnuje její použití v komunikačních zařízeních, aplikacích zabezpečení, stejně jako v radarech a všude tam, kde je vyžadováno splnění QLP norem. Podobně jako uvedená řada MLRF1010.


Obr. 2: Rozměry a doporučený layout

Gowanda Electronics rovněž nabízí řadu variací na tyto prvky s cílem splnit specifické požadavky rozdílných aplikací. Snaha o získání QPL certifikace i pro jiné produkty závisí především na poptávaném objemu a dalších faktorech. Krom toho bude společnost Gowanda přijímat dotazy od firem hledají partnerské příležitosti pro řešení konkrétních QPL potřeb.


Obr. 3: Přehled dostupných typů

Dostupnost a cena:
Uvedené indukčnosti obsahují feritová jádra a jsou dostupná pro teplotní rozsah -55 až +130 °C. Prodejní cena začíná na hodnotě 3,25 USD při 1 000 ks s dobou dodání 5 týdnů.
Pro konstrukční detaily, ceny, termíny dodání, aplikační specifikace a další informace kontaktujte firmu Gowanda Electronics v USA.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Přehled distributorů a kontaktů

New QPL Inductor Series for RF Applications - MLRF1010
QPL Products - RF - Surface Mount
MLRF1010 Series Data SheetGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (2):

Zobrazit starší 30 dnů (2)...Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Modul PWLAN-1
Konstrukce univerzálního webserveru s modulem SocketLAN.
Skladem od 1290 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007