. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Webové stránky společnosti Farnell zobrazují ceny v korunách

Webové stránky společnosti Farnell zobrazují ceny v korunách

Nejsou tomu ani dva týdny, co jsme článkem Farnell již brzy v korunách přiblížili chystaný záměr, tohoto nejoblíbenějšího distributora, zobrazovat ceny v naší měně. Jak slíbil, tak i splnil a již počátkem tohoto týdne jsme si na webových stránkách společnosti mohli přečíst aktuální tiskové prohlášení:

S potěšením Vám oznamujeme, že ceny na stránkách www.farnell.com/cz jsou již zobrazeny v českých korunách.

Nejenže vidíte ceny v lokální měně, ale můžete zadávat objednávky, obdržet a uhradit faktury v českých korunách na účet u České Spořitelny. Bankovní údaje jsou uvedeny na stránce Webové stránky společnosti Farnell ukazují ceny českých korunách.

Dále se ve zprávě píše: Zákazníci v České republice nám sdělili, že je pro ně důležité mít možnost obchodovat se společností Farnell tímto způsobem a jsme rádi, že v tomto ohledu můžeme na základě těchto podnětů zdokonalit naše služby a usnadnit Vám obchodování s námi. Děkujeme za Vaši spolupráci a těšíme se na další zlepšování kvality námi poskytovaných služeb a způsobu naší spolupráce.

Více informací na: http://cz.farnell.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007