. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Nové prodejny GM Electronic
20. července 2010 - 8:00 | Pandatron | Nové prodejny GM Electronic | Komentářů: 9  

Nové prodejny GM Electronic

GM Electronic 12.7 2010 otevřela v Plzni prodejnu na nové adrese v bývalém Muzeu Škoda na Korandově ulici. Prodejna v Dominikánské ulici byla tímto definitivně uzavřena. Dále dne 19.7 2010 byla v Hradci Králové otevřena úplně nová prodejna, nacházející se ne nám. 5 května 888 (naproti Novákovým garážím).

Plzeňská prodejna byla přestěhována z důvodů nedostačujících kapacit bývalých prostor a špatné dopravní obslužnosti. V nové prodejně je rozmístění produktů řazeno podle přehledného členění sortimentu dle internetového obchodu GM Electronic. Tento systém byl již ověřen v prodejně GM Electronic v Ostravě a Přerově, kde jej zákazníci hodnotili velmi kladně. Typické barevné členění sortimentu v oborech audio/video, výpočetní technika, dům/byt/kancelář, nářadí a měřicí přístroje, volný čas, chemie/baterie umožňuje zákazníkům rychlou orientaci v sortimentu bez zbytečného tápání.


Obr. 1: Nové sídlo prodejny GM Electronic v Plzni

Sortiment uvedených oborů naleznou zákazníci v přízemí dvoupatrové budovy. V prvním patře je zákazníkům k dispozici sortiment  elektronických součástek, osvětlení, dále chemie/baterie, nářadí a měřicí přístroje. Tímto krokem byly vyslyšeny hlasy zákazníků plzeňské prodejny, kterým se nelíbily malé prostory bývalé prodejny a s tím spojená horší kultura prodeje. V nových prostorách je nejen dostatek místa na prezentaci většiny zajímavého sortimentu GM Electronic, ale zároveň i více prostoru na kvalitnější a rychlejší obsloužení zákazníků a v neposlední řadě i možnost parkování.

Po mnoha letech, kdy si zákazníci GM Electronic stěžovali na absenci prodejny GM Electronic v Hradci Králové, se všichni příznivci elektroniky z Hradce Králové a okolí dočkali. Nová prodejna v Hradci Králové rozšiřuje síť kamenných poboček GM Electronic a tak vychází vstříc zákazníkům z východočeského kraje a to prodejnou, která je umístěna přímo v centru města. Hradecká prodejna se stejně, jako všechny nové, či rekonstruované prodejny drží současného barevného standardu členění jednotlivých oborů sortimentu pro lepší orientaci zákazníků a tím i snadnějšímu nalezení požadovaného zboží.


Obr. 3: Nová prodejna GM Electronic v Hradci Králové

Prodejna nabízí jak sortiment finální produktů, tak elektronických součástek. Nová prodejna bude mít zároveň tým obchodníků pro firemní zákazníky, kteří se budou věnovat prodeji součástek i finálních výrobků. Pokud některá položka nebude ihned k dispozici, bude možné si přímo v prodejně udělat objednávku prostřednictvím internetového kiosku na internetových stránkách www.gme.cz. Tato služba se již stala samozřejmou součástí všech stávajících prodejen GM Electronic. Zákazník zadá objednávku a zvolí si osobní odběr na prodejně. Jakmile bude zboží připraveno v prodejně k expedici, obdrží zákazník výzvu prostřednictvím SMS, nebo e-mailu. Nic pak nebrání tomu, aby si pak sám došel vyzvednout na prodejnu zboží v době, kdy mu to vyhovuje.

Je potěšující, že v době, kdy většina prodejců spíše uvažuje o prodeji „na dálku“ prostřednictvím různých Internetových obchodů, v GM Electronic nezapomínají na zákazníky a otevíráním nových kamenných prodejen se snaží být svým zákazníkům fyzicky stále nablízku, nikoli pouze virtuálně pod internetovou adresou www.gme.cz.

GM Electronic nově otevřenými prodejnami opět dokazuje, že i když letos slaví dvacet let od svého vzniku, neztratila nic ze své dynamiky a pověst významného distributora součástek pro elektroniku jí plně náleží.

Odkazy & Download:
Domovská stránka firmy GM Electronic
Slovenská domovská stránka firmy GM ElectronicGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (9):

Zobrazit starší 30 dnů (9)...

host
9. Dne 19. 08. 2011 v 11:29 zaslal host
Karel Vašíček je v kriminále


Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
WIZ110SR - RS232
Převodník TCP/IP <-> RS232 s konektory RJ45 i D-Sub
Skladem od 730 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007