. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Lattice uvolňuje 90 referenčních návrhů pro MachXO a ispMACH 4000ZE PLD

Lattice uvolňuje 90 referenčních návrhů pro MachXO a ispMACH 4000ZE PLD

Společnost Lattice Semiconductor vydala více než 90 referenčních návrhů, optimalizovaných pro systémy MachXO a ispMACH 4000ZE PLD.

Referenční návrhy umožňují rychlý a efektivní návrh a nasazení běžně používaných funkcí, jako jsou obecné I/O expandéry, I2C sběrnici master/slave, LCD řadič a SD Flash řadič. Dále je k dispozici řada dalších rozhraní, užívaných v různých aplikacích, včetně spotřebitelských a komunikačních, dále pak z oblasti výpočetní techniky, průmyslových a lékařských trzích. Referenční návrhy, které jsou dodávány spolu s kompletní dokumentací a zdrojovým kódem, jsou plně modifikovatelné a návrhářům umožňují snížit dobu návrhu, zvýšit produktivitu a samozřejmě i urychlit uvedení produktu na trh.

Každý referenční návrh je složen z kompletní dokumentace, dostupné spolu se zdrojovým kódem HDL (Verilog nebo VHDL) a tzv. "test benches". Většina z nich je navíc dostupná již předimplementované a validované pomocí obvodů Lattice Semiconductor na snadno dostupné vývojové kity.

Uvedené referenční návrhy jsou validovány s pomocí MachXO Mini Development Kit, což představuje snadno použitelnou a levnou platformu, urychlující práci s obvody MachXO PLD. Jde především o optimalizaci ovládání, včetně I/O expandérů, úpravy napěťových úrovní či tzv. Power-UP sekvencování po zapnutí obvodu. Návrháři mohou s použitím Mini System-on-Chip (SoC mini) připravit doslova během pár minut komunikaci prostřednictvím sběrnic I2C, SPI a/nebo UART. Navíc je rovněž možné použít 8-bit mikrokontroléry LatticeMico8, vynikající svou nízkou spotřebou energie v klidovém stavu.


Obr. 1: Příklad návrhu Telecom Bus Bridge for SONET Cross Connect

Jako možnou alternativu, mohou návrháři cílení na aplikace malého výkonu, použít referenční návrhy, optimalizované pro obvody rodiny ispMACH 4000ZE. Ty byly plně testovány a ověřeny s pomocí ispMACH 4000ZE Pico Development Kit, bateriově napájené, levné platformy, určené pro urychlení vývoje s obvody ispMACH 4000ZE CPLD. Pomocí již nahraného systému ispMACH 4000ZE Pico Power, mohou návrháři snadno a rychle otestovat I2C Master rozhraní a LCD řadič. Rovněž je v ispMACH 4000ZE připraven embedded oscilátor/časovač, využitelný ve vlastních projektech s použitím volně dosutpných referenčních návrhů a zdrojových kódů.

Dostupnost a cena:
Kompletní portfolio referenčních návrhů společnosti Lattice Semiconductor, optimalizované pro MachXO a ispMACH 4000ZE rodinu, je zdarma dostupné na ke stažení na této stránce.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Přehled distributorů a kontaktů

LATTICE EXPANDS REFERENCE DESIGN PORTFOLIO FOR POPULAR MachXO and ispMACH 4000ZE PLDs
Lattice Reference Designs
Telecom Bus Bridge for SONET Cross ConnectGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Modul PWLAN-1
Konstrukce univerzálního webserveru s modulem SocketLAN.
Skladem od 1290 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007