. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Nová silikonová pasta pro elektronické aplikace
26. července 2010 - 8:06 | Pandatron | Nová silikonová pasta pro elektronické aplikace   verze pro tisk

Nová silikonová pasta pro elektronické aplikace

Společnost Chomerics Europe vyvinula nový typ pasty na bázi silikonu, určené pro aplikace vyžadující zvlášť dobrý tepelný kontakt mezi kovovými povrchy. CHO-E117 LUBE kombinuje elektrickou a tepelnou vodivost, doplněnou o dobrou roztíratelnost a ochranu proti korozi.

CHO-LUBE E117 je nová generace silikonové pasty s nízkou viskozitou, doplněnou o stříbro-niklové molekuly a další prvky. Elektrický odpor pasty nepřekračuje hodnotu 40 mΩ/cm.Vlastní materiál byl vyvinut pro aplikace s vysokou životností, provozované v náročných podmínkách a je vhodný i pro armádní a letecký průmysl. Pro svou vyváženou viskozitu a možnost smáčení, je rovněž vhodný i pro jiné materiály, jako je kupříkladu textil a plast. Bez potřeby obnovení může být skladován po dobu až dvou let.

CHO-LUBE E117 může být aplikována pomocí sítotisku, masky, nebo jednoduše ručně pomocí dodávané stěrky. Provozní teplota může být v rozsahu od -55 °C do +200 °C.

Více informací na: http://www.chomerics.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007