. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Společnost HMS doplnila řadu výrobků Anybus® CompactCom o modul CompoNet

Společnost HMS doplnila řadu výrobků Anybus® CompactCom™ o modul CompoNet™

Nový vestavný komunikační modul zjednodušuje vývojové práce, o 70 % zkracuje dobu potřebnou pro uvedení zařízení na trh a minimalizuje vývojová rizika.

Společnost HMS Industrial Networks uvedla na trh vestavný komunikační modul pro CompoNet, který se tak stal nejmladším členem řady Anybus CompactCom (Anybus-CC). Uvedením modulu pro CompoNet zkompletovala společnost HMS svou nabídku modulů podporujících protokoly CIP™ (Common Industrial Protocol).

Nový komunikační modul Anybus-CC dává konstruktérům zařízení možnost snadno a rychle připojit automatizační komponenty k síti CompoNet™. Řešení je okamžitě připraveno k použití, zkracuje dobu potřebnou pro uvedení zařízení na trh o až 70 % a omezuje vývojová rizika.

Anybus-CC je řada vyměnitelných plug-in komunikačních modulů podporujících 18 různých průmyslových sběrnic a protokolů průmyslového Ethernetu. Všechny moduly jsou v bezpečném krytu a velikostí odpovídají kartě Compact Flash. Základem je mikroprocesor NP30 od společnosti HMS. Hardwarové i softwarové aplikační rozhraní modulu Anybus-CC pro CompoNet je stejné jako u všech ostatních modulů Anybus-CC, to znamená, že nový modul je plně zaměnitelný s jakýmkoliv jiným aktivním modulem Anybus-CC.

CompoNet™ je protokol vhodný pro řízení strojů s relativně malým objemem dat přenášených v komunikační síti, avšak s velkými požadavky na rychlost. Jeho součástí jsou síťové služby CIP™ k připojení na podnikový nebo celofiremní řídicí a informační systém. Jako součást CIP (dále DeviceNet™, ControlNet™ a EtherNet/IP™) CompoNet splňuje požadavky na aplikace, kde se používá velké množství jednoduchých snímačů a akčních členů, jež spolu musí velmi rychle komunikovat, poskytuje nástroje pro jejich konfiguraci a kombinuje to s jednoduchým návrhem sítě, snadným nastavením a velkou spolehlivostí: vše v jedné síti.

HMS Industrial Networks je přední nezávislý dodavatel vestavných zařízení pro komunikační sítě v automatizaci. HMS vyvíjí a vyrábí komponenty pro připojení automatizačních zařízení do průmyslových komunikačních sítí. Vývoj i výroba jsou soustředěny v sídle firmy, švédském městě Halmstad.

Místní zastoupení má firma v Chicagu (USA), Pekingu (Čína), Karlsruhe (SRN) Milánu (Itálie), Mylhúzách (Francie) a Tokiu (Japonsko). Firma vznikla v roce 1988 a v současné době má 150 zaměstnanců. V burzovním indexu NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu je vedena pod ISIN SE0002136242 v kategorii „Small Cap, Information Technology“.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Přehled distributorů a kontaktů
Anybus Embedded InterfacesGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PU232R - modul, převodník USB-UART
Modul s obvodem nové generace FT232RQ - převodník USB-UART pro vývoj a malosériovou výrobu.
od 390 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007