. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Konec veletrhů Digitex a Interkamera
8. září 2010 - 8:00 | Pandatron | Konec veletrhů Digitex a Interkamera | Komentářů: 2  

Konec veletrhů Digitex a Interkamera

Kvůli výrazným změnám trhu s audiovizuální a fotografickou technikou se veletrhy DIGITEX a INTERKAMERA již nebudou nadále konat.

Vedení akciové společnosti Veletrhy Brno se rozhodlo, že Mezinárodní veletrh spotřební elektrotechniky a digitální zábavy DIGITEX a Mezinárodní výstava fotografické techniky INTERKAMERA se nebudou v letošním roce konat a v budoucnu již nebudou tyto dva veletržní projekty pořádány. K tomuto rozhodnutí došlo vedení brněnské veletržní společnosti po důkladné analýze tržního prostředí.

Trend klesajícího zájmu o veletrhy s tématikou fotografické a audiovizuální techniky z posledních let není jen specifikem českého tržního prostředí.

Za posledních přibližně deset let došlo celosvětově k nasycení trhu a zejména k vysoké koncentraci výroby, kdy na trhu má výrazný podíl jen několik málo značek. V oblasti spotřební elektroniky došlo k velkému rozmachu prodeje výrobků koncovým spotřebitelům přes internetové obchody a v hypermarketech. I odbyt audiovizuální a fotografické techniky je poznamenán dopady světové finanční krize, tj. úsporami domácností. Zábavní elektronika včetně digitální fotografie ani nenabízí každoročně významnější inovace. Novinky uvádějí firmy v oboru spotřební elektroniky většinou na světový trh na veletrhu CES - Consumer Electronics Show v lednu v USA, které jsou považovány stále za největší trh světa. Následné marketingové kampaně pak nečekají na lokální výstavy spotřební elektroniky zaměřené na finální spotřebitele a konané v průběhu roku.

Odkazy & Download:
Veletrhy Brno
DIGITEX - Veletrhy BrnoGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (2):

Zobrazit starší 30 dnů (2)...

host
2. Dne 08. 09. 2010 v 09:34 zaslal host
Bez titulku
Jo a to se minulý rok chlubili vysokou úspěšností, velkou návštěvností a perspektivou!


Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Anténa 2J020 - 900/1800/2400MHz
Anténa 900/1800/2400MHz, přímá s konektorem SMA.
Skladem od 83 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007