. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Bluetooth SIG má opět zájem o nízkopříkonové návrhy

Bluetooth SIG má opět zájem o nízkopříkonové návrhy

Podobně jako v minulosti, i letos vyhlásilo sdružení Bluetooth Special Interest Group (SIG) tzv. Bluetooth Innovation World Cup. Tedy celosvětovou soutěž o nejlepší produkt či návrh, založený na definici Bluetooth low energy wireless specification.

Bluetooth SIG tak opět vyzývá všechny návrháře, podnikatele a studenty k předložení svých konceptů pro aplikace, které využijí moderní nízkopříkonové Bluetooth technologie. I v současném roce jsou preferovány aplikace určené pro sport a fitness, zdravotní systémy a domácí informační či regulační trhy. Podle slov výrobce se totiž právě monitoring ve sportu a fitness stává více a více důležitým pro profesionály i amatéry a to především díky zpětné vazbě.

Nízkoenergetické Bluetooth produkty mají tak své uplatnění nejen v těchto uvedených aplikacích. Svou významnou roli mohou hrát při řešení všech složitých otázek s napájením a možnosti přenosu nashromážděných dat do zařízení, jako jsou mobilní telefony nebo náramkové hodinky.

Účastníci soutěže mají šanci získat ocenění "Bluetooth Innovator of the Year" a samozřejmě i hodnotné ceny z oblasti Vývoje Bluetooth zařízení. Své návrhy však musí doručit nejpozději do 15. září 2010. Návrhy tří finalistů budou následně představeny na mezinárodním veletrhu Electronica v listopadu 2010.

Více informací na: http://www.innovation-worldcup.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007