. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
TI a Arrow zvou na LED seminář
13. září 2010 - 9:00 | Pandatron | TI a Arrow zvou na LED seminář   verze pro tisk

TI a Arrow zvou na LED seminář

Bezplatný seminář bude zaměřen na praktické příklady návrhu, konfiguraci a možnosti řešení AC/DC a DC/DC osvětlovací řešení. Tedy řešení, vhodných do celé řady typů aplikací, jako jsou venkovní, interiérová a firemní řešení, nebo dokonce i bateriově napájené aplikace. Účelem semináře je krok za krokem představit současné vzory, příklady a samozřejmě umožnit i odbornou diskuzi nad konkrétními schématy. Navíc budou poskytnuty i nápady a řešení pro praktická využití zařízení vedle standardních aplikací.

Chybět samozřejmě nebudou ani řešení pro osvětlení v automobilovém průmyslu, zdůrazňující flexibilitu digitálního řízení a monitoring napájení LED, založených na mikrokontrolérech. Jde přitom o přístup bez omezení na konkrétní typ automobilových aplikací.

Nabídkové menu doplňují řešení Arrow, opět pro oblast optiky, LED a teplotního managementu. Přímo na semináři bude představeno hned několik praktických ukázkových řešení základních typů aplikací.

Seminář proběhne v Brně, dne 21. září 2010 v budově hotelu Holiday Inn. Účast na semináři je zdarma!

Více informací na: http://www.ti.com/ww/cz/arrow_lighting_seminar_2010.htmlGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007