. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
INVEX Forum nabízí diskuse se špičkovými odborníky

INVEX Forum nabízí diskuse se špičkovými odborníky

Včera, tedy v úterý 14. září bylo v 1. poschodí pavilonu E zahájeno dvoudenní odborné ICT & Business setkání, které se zaměřilo na bezpečnost dat, informační technologie pro strojírenství a IT podporu průmyslových inovací.

Hned první den zde byla poprvé veřejně prezentována Strategie ICT průmyslu v ČR a dnes byla v plánu přednáška od guru světového IT průmyslu Eng Lim Goh, držitele dvou amerických patentů v oblasti výpočetní grafiky.

INVEX Forum 2010 letos probíhá ve stejném konferenčním formátu jako v loňském roce, ale s akcentem na průmysl a strojírenství. Těžištěm jsou tři odborné konference volně přístupné všem návštěvníkům výstaviště. V úterý v 9 hodin to byla velmi atraktivní konference „Svět IT security 2010“ nabitá zajímavými příklady z oblasti internetových hrozeb a útoků hackerů stejně jako informacemi o možnostech, jak těmto rizikům účinně čelit ve firemních sítích i při přenosu dat. V úvodu vystoupil prezident ICT unie Svatoslav Novák a prezentoval základní programový dokument tohoto sdružení Strategie ICT průmyslu v ČR.

Dnes byly v plánu paralelně dvě akce oslovující primárně management průmyslových podniků. Konference „IT systémy pro strojírenství 2010“ má výstižné motto: Získejte v informačních technologiích nástroje pro zvýšení výkonnosti a efektivity vašeho podniku. Objevte možnosti, jak efektivněji konstruovat a vyrábět, jak najít a odstranit úzká místa vašeho podniku a zvýšit jeho schopnost reagovat na změny trhu.

Konferenci „ICT a průmyslové inovace“ s podtitulem „budoucnost české ekonomiky po roce 2013“ pořádají Veletrhy Brno společně s Czech ICT Alliance za podpory agentury CzechInvest. Na téma globálních příkladů úspěšné inovace zde přednáší Dr. Eng Lim Goh, CTO (chief technology officer) společnosti SGI a známý propagátor výpočetních systémů příští generace. Mezi jeho specializaci patří práce s výpočetními grafickými algoritmy a vysoce výkonné výpočetní architektury. Pan Goh je nejvýznamnějším zahraničním hostem veletrhu INVEX za několik posledních let. Na konferenci „ICT a průmyslové inovace“ vystupují také další zajímavé osobnosti, mj. generální ředitel Svazu průmyslu a dopravy ČR Zdeněk Liška, generální ředitel agentury CzechTrade Ivan Jukl nebo bývalá ministryně informatiky Dana Bérová.

Na projektu INVEX Fórum se podílejí významné firmy z oboru ICT. K partnerům konferencí patří společnosti jako ESET, Czech Point Software Technologies nebo Dassault systemes a ve výstavní části se prezentují společnosti Acronis, ICT a další.

Odkazy & Download:
Veletrhy Brno
INVEX FORUM - Veletrhy Brno
Program konference Svět IT Security
Program konference IT systémy pro strojírenství
Program konference ICT a průmyslové inovaceGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (3):

Zobrazit starší 30 dnů (3)...Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PU232F - převodník USB-UART, modul
Modul s obvodem CP2102 od Silicon Labs - převodník USB-UART pro vývoj a malosériovou výrobu.
Skladem od 290 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007