. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Univerzální čtečka kódů MAC335
16. září 2010 - 8:30 | Pandatron | Univerzální čtečka kódů MAC335 | Komentářů: 0  

Univerzální čtečka kódů MAC335

Kompaktní univerzální čtečka čárových kódů MAC335 společnosti Pepperl+Fuchs dokáže snímat všechny běžné 1D a 2D kódy v širokém rozsahu vzdáleností bez potřeby mechanických úprav a přídavné optiky. Užitečné vlastnosti, jako je např. podpora JavaScriptu, vysoké rozlišení, krytí IP65 a intuitivní konfigurace pomocí Vision-Configurator operating software, předurčují tuto čtečku pro použití v mnoha průmyslových aplikacích.

MAC335 je universální stacionární čtečka kódů, která si poradí jak s 1D, tak 2D kódy (25 různých symbolik). Jedná se o ekonomicky výhodnou kompaktní čtečku určenou pro stacionární čtení. Čtečka MAC335 dokáže spolehlivě přečíst kódy ve vzdálenosti od 20mm do 300mm a v praxi to znamená ušetřit místo a peníze za případnou korekční optiku či další zařízení. Vysoké rozlišení 1.3 megapixelu umožňuje číst jak malé, tak větší kódy bez nutnosti změny nastavení čtečky. Díky JavaScriptu, který je pro tento sektor trhu unikátní, lze tuto čtečku prakticky zakomponovat do jakékoli aplikace a velkou část výpočtů provést přímo ve čtečce samotné.

Např. v aplikaci, kde se na montážní lince pravě vyrábí motor, který patří do daného automobilu a podle toho se zvolí výrobní proces, apod. V podstatě to znamená, že v určitých případech není nutný řídící systém nebo PC, jelikož se podstatná či úplná část výpočtu provede přímo ve čtečce.

Aby bylo možné konfigurovat všechny čtečky Pepperl+Fuchs jednoduše, bylo vyvinuto standardní operátorské rozhraní Vision-Configurator. Pomocí tohoto programu lze zcela intuitivně konfigurovat všechny parametry čtečky a mimo jiné zobrazovat načtené kódy. Parametry čtečky MAC335 lze také nakonfigurovat pomocí načtení ovládacích maticových kódů bez použití konfiguračního programu. Čtečka MAC335 má robustní provední, krytí IP65 a lze jí proto nasadit v tvrdých průmyslových podmínkách.


Obr. 1: Kompaktní čtečka MAC335 s podporou funkcí JavaScriptu

O společnosti Pepperl+Fuchs
Společnost Pepperl+Fuchs je přední firma v oblasti vývoje a výroby elektronických snímačů a komponent pro světový automatizační trh. Po více než šedesát let jsou nám naše kontinuální inovace, vysoce kvalitní produkty a neustálý rozvoj zárukou úspěchu.

Pepperl+Fuchs – PROTECTING YOUR PROCESS
Divize procesní automatizace je vedoucí společnost na trhu v oblasti jiskrové bezpečnosti a ochrany proti výbuchu. Nabízíme úplná, na aplikace orientovaná řešení, včetně uživatelsky specifických rozváděčů pro řídicí systémy v procesní výrobě. Rozsáhlý sortiment naší divize zahrnuje různé druhy výrobků: oddělovací bariéry, komponenty pro infrastrukturu sběrnic, systémy distribuovaných I/O, řešení pro rozhraní HART, zařízení pro měření výšky hladiny, systémy pro ochranu zařízení závěrem s vnitřním přetlakem, průmyslové monitory a řešení pro HMI, napájecí zdroje, výstražné hlásicí systémy pro odlučovače lehkých kapalin (např. oleje a benzínu), převodníky signálů, zařízení pro ochranu před bleskem a přepětím, zařízení pro bezpečné vypnutí zařízení a příslušenství.

Pepperl+Fuchs – SENSING YOUR NEEDS
Objev indukčního snímače přiblížení, který učinila společnost Pepperl+Fuchs v roce 1958, byl významným milníkem ve vývoji automatizační techniky. Podle hesla „Sensing your needs“ těží zákazníci z řešení snímačů určených pro automatizaci strojní výroby, vyvinutých na míru podle jejich potřeb. Hlavními cílovými segmenty trhu v oblasti automatizace strojní výroby jsou konstrukce strojů a zařízení, automobilový průmysl, zařízení pro skladování a manipulaci s materiálem, polygrafický a papírenský průmysl, obalová technika, procesní zařízení, konstrukce dveří, bran a výtahů, mobilní zařízení a obnovitelné zdroje energie. Divize nabízí široký sortiment průmyslových snímačů, ať už jsou to indukční, fotoelektrické nebo ultrazvukové, rotační snímače polohy, identifikační systémy, čtečky čárového a maticového kódu nebo snímače obrazu.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Přehled distributorů a kontaktů

Stationary read device MAC335-300-RD-F119
Innovative Universal Code Reader MAC335
Barcode ImagersGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Anténa 2J010 - 900/1800/2400MHz
Anténa 900/1800/2400MHz, 90° s konektorem SMA
Skladem od 83 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007