. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Další česká firma míří do amerického křemíkového nebe
20. září 2010 - 8:30 | Štěpánka Filipová | Další česká firma míří do amerického křemíkového nebe | Komentářů: 0  

Další česká firma míří do amerického křemíkového nebe

Díky účasti v programu CzechAccelerator agentury CzechInvest firma E&S Software představila svůj projekt stovkám potenciálních investorů.

Příležitost prorazit na americký trh. Tak lze jednou větou shrnout události úterního večera z pohledu jednoho z účastníků programu CzechAccelerator agentury CzechInvest. Firma E&S Software měla možnost nabídnout svůj produkt osmi stovkám venture kapitalistů, IT šéfů velkých amerických firem a amerických médií. Prezentaci má na programu i třetí největší americká televizní stanice CBS.

„Získat obchodní partnery na americkém trhu není pro českou firmu vůbec snadné. Právě proto jsme na začátku tohoto roku spustili program CzechAccelerator, který vysílá nadějné start-upy do podnikatelského inkubátoru v kalifornském Silicon Valley a pomáhá jim úspěšně projít složitým procesem získávání potřebných kontaktů, konzultací s právníky a pak i samotných jednání s potenciálními americkými partnery. Jsme rádi, že CzechAccelerator naplňuje naše očekávání a už po několika měsících svého fungování přináší hmatatelné výsledky ve formě konkrétních česko-amerických kontraktů,“ říká Miroslav Křížek, generální ředitel agentury CzechInvest.

Řadu úspěšných jednání s americkými partnery absolvovala i společnost E&S Software, která do CzechAcceleratoru odletěla 1. července 2010. Za necelé tři měsíce už v Silicon Valley stihla podepsat třeba strategickou smlouvu se společností Mirapoint a ve fázi testování produktu jsou i jednání se softwarovým gigantem Oracle. „Pobyt v CzechAcceleratoru nám umožnil neuvěřitelně rychle rozvinout obchodní kontakty s novými i stávajícími obchodními partnery, zorientovat se v pravních záležitostech a především strategicky zacílit na náš segment zákazníků na nejdůležitějším trhu,” říká Jaroslav Javornický, CEO eM Client, Inc.

Na konferenci DEMO, nejprestižnější akci v Silicon Valley, na níž nadějné firmy představují své produkty z oblasti nových technologií a inovací, E&S Software prezentovala nejnovější verzi svého emailového klienta eM Client. „eM Client je Outlook „na steroidech“. Je jednodušší, rychlejší a najdete v něm i věci jako Instant Messaging nebo sociální sítě, a to všechno na jednom intuitivním uživatelském rozhraní. Outlooku vyrostla obrovská konkurence,“ vysvětluje Matt Marshall, výkonný ředitel DEMO a šéfredaktor serveru Venturebeat.com.

V CzechAcceleratoru v Silicon Valley bude E&S Software do konce září 2010, od října do prosince ji vystřídají další úspěšní zájemci o účast v tomto jedinečném programu agentury CzechInvest. Firmy, které mají zájem odletět do Kalifornie na počátku příštího roku, se můžou CzechInvestu hlásit do konce září 2010. Stačí vyplnit jednoduchou přihlášku, která je ke stažení na internetových stránkách www.czechaccelerator.cz. Účastníky programu vybírá panel odborníků složený ze zástupců agentury CzechInvest, Ministerstva průmyslu a obchodu, podnikatelů a investorů z ČR a odborné veřejnosti.

Odkazy & Download:
Domovská stránka agentury CzechInvest
CzechAccelerator
CzechAccelerator: Další česká firma míří do amerického křemíkového nebeGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Bluetooth modul BTM-112
BTM-112 je snadno dostupný Bluetooth modul výrobce Rayson.
Skladem od 208 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007