. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
OEZ rozšiřuje výrobu a nabírá nové zaměstnance
21. září 2010 - 8:30 | Pandatron | OEZ rozšiřuje výrobu a nabírá nové zaměstnance | Komentářů: 0  

OEZ rozšiřuje výrobu a nabírá nové zaměstnance

Letohradský závod OEZ na výrobu nízkonapěťové jisticí techniky, který patří do skupiny Siemens a je největším závodem svého druhu v zemi, rozšiřuje výrobu a otevírá 160 nových pracovních míst.

Ve zbrusu nové výrobní hale začal od počátku září konstruovat vzduchové jističe, jejichž výroba byla v rámci koncernu Siemens do Letohradu přesunuta z Berlína.

„Cílem OEZ je být ve svém oboru lídrem nejen na českém a slovenském trhu, ale v oblasti jištění nízkým napětím chceme být i rozhodující silou v rámci koncernu Siemens na evropském kontinentu,“ říká generální ředitel OEZ Roman Schiffer a dodává: „Přesun výroby z Berlína do našeho areálu je potvrzením významného postavení OEZ v rámci koncernu a oceněním kvalitní práce našich zaměstnanců.“

Pro výrobu vzduchových jističů byla postavena nová hala. S plochou 2460 m2 je největší halou v areálu OEZ. Bezprostředně k ní přiléhají i nové prostory skladu a expedice s plochou 790 m2. Stavba nových výrobních prostor byla dokončena v červenci za rekordních 99 dnů. Po nastěhování technologií byla v první polovině srpna zahájena výroba zkušebních sérií a od počátku září se v nové hale již vyrábějí vzduchové jističe Siemens pro celý svět.

„Nyní kompletujeme kolem 40 jističů denně. Až k 1. lednu příštího roku dojde k přestěhování výroby z Berlína v plném rozsahu, budeme schopni produkovat 200 vzduchových jističů za den,“ upřesňuje vedoucí výroby Jan Keprt.

V nové hale najde práci až 160 zaměstnanců, v OEZ působí také devět odborníků Siemens z Berlína. „Většina našich pracovníků prošla několikaměsíčním školením v Německu, jejich úkolem pak bude zaškolit i nové kolegy,“ vysvětluje Jan Keprt.

Vzduchové jističe, které OEZ prodává pod produktovou značkou ARION, jsou určeny k jištění napájení velkých, energeticky náročných technologických celků v průmyslu, energetice či veřejné infrastruktuře.

O společnosti OEZ:
OEZ působí na elektrotechnickém trhu bezmála 70 let. Dnes je komplexním dodavatelem produktů a služeb v oblasti jištění elektrických obvodů a zařízení nízkého napětí. Firma patří k lídrům trhu ve středoevropském regionu. Od roku 2007 je součástí skupiny Siemens. OEZ disponuje vlastními výrobními a vývojovými kapacitami, úzce spolupracuje s výzkumnými institucemi a vysokoškolským sektorem. Produktový program tvoří modulární přístroje Minia, kompaktní jističe Modeion, vzduchové jističe Arion, pojistkové systémy Varius, přístroje pro spínání a ovládání Conteo a rozvodnice a rozváděčové skříně DISTRI. Výrobky OEZ nacházejí uplatnění v energetice, průmyslu, infrastruktuře i bytové výstavbě. Firma zaměstnává 1400 pracovníků.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Produkty OEZ
Nepodceňujte údržbu jisticích přístrojůGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Aktivní GPS anténa 2JM011
Aktivní anténa GPS zajišťuje kvalitní a čistý signál i za zhoršených podmínek.
od 172 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007