. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Střídače SMA na stánku společnosti Frankensolar CZ na veletrhu FOR ARCH

Střídače SMA na stánku společnosti Frankensolar CZ na veletrhu FOR ARCH

Společnost SMA Česká republika, dceřiná společnost předního výrobce střídačů pro fotovoltaické systémy SMA Solar Technology AG, poprvé představí své FV střídače na 21. ročníku mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH 2010. Střídače společnosti SMA najdete od 21. do 25. září 2010 ve výstavním areálu PVA Letňany v expozici 6B32 partnerské společnosti Frankensolar CZ.

Česká republika, stejně jako všechny vyspělé státy Evropské unie, se stala pro fotovoltaický průmysl důležitou zemí a díky zajímavě nastavené státní podpoře výroby energie ze slunce se ve výkonu nově připojených FV elektráren v minulém i letošním roce řadí na přední místa v Evropě. V těchto dnech kabinet Petra Nečase schválil novelu zákona o podpoře obnovitelných zdrojů, která ruší podporu solárních projektů stavěných na volných plochách a naznačil, že nově bude podpora směřovat jen na solární elektrárny umístěné na střechách nebo obvodových zdech budov.

„Věříme, že v příštích letech se i český fotovoltaický trh bude soustřeďovat do menších, především střešních instalací, kde mají fotovoltaické aplikace největší význam. Podobný vývoj jsme nakonec mohli pozorovat např. i v Německu, Francii či Belgii,“ vysvětluje David Řeháček, výkonný ředitel SMA Czech Republic. „Přibližně do deseti let by se fotovoltaika i v našich zeměpisných podmínkách mohla stát naprosto soběstačnou, což znamená, že ji nebude třeba podporovat. Menší investoři do fotovoltaiky, ať už se jedná o „domkaře“, továrny, nákupní střediska, obyvatele panelových nebo činžovních domů, školy, městské úřady, sportovní haly atd. - všichni si budou moci umístit solární panely na střechu za účelem snížení svého účtu za elektřinu, nikoli kvůli lukrativním ziskům. To je oblast, která by se měla dále rozvíjet,“ upřesňuje David Řeháček a dodává: „Proto jsme se rozhodli ve spolupráci s jedním z našich nejvýznamnějších partnerů, společností Frankensolar CZ, představit naše řešení pro střední a malé střešní FV systémy široké veřejnosti na stavebním veletrhu FOR ARCH.“

Frankensolar CZ s.r.o.  je velkoobchodní společnost  s  fotovoltaickými moduly, střídači a příslušenstvím pro výstavbu fotovoltaických elektráren. Společně se svými montážními partnery realizuje Frankensolar CZ ve všech regionech ČR fotovoltaické elektrárny na klíč. „Filozofií naší společnosti je nabízet zákazníkům pouze dlouhodobě prověřené produkty silných značek u kterých mají jistotu, že jim solární elektrárna bude po celou dlouhou dobu její životnosti fungovat,“ říká Jiří Zábřeský, jednatel společnosti Frankensolar CZ. „Srdcem každého fotovoltaického systému je střídač – jakýsi manažer celého systému. Střídač nejenže převádí fotovoltaickými panely generovaný stejnosměrný proud na střídavý, používaný v rozvodné síti, ale plní i celou řadu dalších funkcí. Optimalizuje výnosy systému, monitoruje činnost elektrárny, je schopen okamžitě upozornit na jakýkoliv problém či chybu systému…Pro svou naprostou spolehlivost, špičkovou technologii a nejvyšší míru účinnosti jsou pro nás střídače SMA jednoznačně první volbou,“ upřesňuje Karel Čáp, projektový manažer společnosti Frankensolar CZ. „Všechny návštěvníky veletrhu, zájemce o instalaci fotovoltaického systému i fanoušky fotovoltaiky proto srdečně zveme na náš stánek B 32 v hale 6,“ uzavírá Jiří Zábřeský.

SMA Czech Republic s.r.o. je dceřinou společností německé SMA Solar Technology AG. Na českém a slovenském trhu působí od roku 2009. Kromě obchodního zastoupení je pro české a slovenské zákazníky k dispozici také tým spolupracovníků zajišťujících technické, servisní a poradenské služby.

Společnost Frankensolar CZ s.r.o., je od roku 2009 pobočkou německé společnost FR-Frankensolar GmbH se sídlem v Norimberku. FR-Frankensolar GmbH je jedna z největších velkoobchodních společností  s fotovoltaickými systémy v Německu a v tomto oboru působí již od roku 1989.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Přehled produktů SMA Czech Republic
Společnost SMA na veletrhu ELO SYS 2010 v TrenčíněGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
BC-NBK AUREL
Přijímač AM 433.92MHz, BW=1,2MHz, -97dBm,+5V/3mA
od 83 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007