. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Zahájení veletrhu ELECTRON 2011
30. září 2010 - 8:09 | Ing. Vanda Yousifová | Zahájení veletrhu ELECTRON 2011 | Komentářů: 0  

Zahájení veletrhu ELECTRON 2011

Praha bude mít nový veletrh elektrotechniky, elektroniky a energetiky – ELECTRON 2011. První ročník se uskuteční ve dnech 12. - 15. 4. 2011.

Ve dnech 12. -15. 4. 2011 proběhne v Pražském veletržním areálu v Letňanech první ročník veletrhu elektrotechniky, elektroniky a energetiky – ELECTRON. Odborná veřejnost se bude moci seznámit s novinkami z oblasti elektroinstalační techniky, elektronických prvků a systémů, telekomunikační a radiokomunikační techniky, signalizační, zabezpečovací a informační techniky objektů, měřicí, automatizační a regulační techniky a mnoha dalších. Veletrh bude podpořen odborným doprovodným programem. Pořadatelé již nyní připravili pro vystavovatele výhodné podmínky za včasnou rezervaci výstavní plochy.

V polovině dubna příštího roku budou patřit prostory Pražského veletržního areálu novému veletrhu. Pod názvem ELECTRON se zde představí mimo jiné i společnosti z oblasti elektroinstalační techniky, vodičů a kabelů, elektronických prvků a systémů, měřicí techniky, automatizační a regulační techniky. „Vyhověli jsme četným přáním vystavovatelů, aby tradice veletrhů na téma elektrotechniky byla v Praze zachována. Jsme rádi, že jim proto můžeme vyjít vstříc a nabídnout jim a odborné veřejnosti specializovaný veletrh ELECTRON,“ vysvětluje Vanda Yousifová, hlavní manažerka nového veletrhu.

Záštity nad veletrhem převzaly následující významné instituce - Předsedkyně Poslanecké sněmovny – Miroslava Němcová, Ministerstvo průmyslu a obchodu a České vysoké učení technické v Praze.

V současné době je organizátor veletrhu, společnost ABF, a.s., jediným provozovatelem Pražského veletržního areálu v Letňanech. Aktuálně jsou v demontáži haly 3, 4 a mobilní hala 5. V areálu stále zůstává 22 000m2 krytých výstavních a konferenčních ploch. Na jarní sezonu plánuje organizátor nahradit odstraněné haly novými pevnými halami s lepšími technickými parametry, které nabízejí klientům vyšší standard.

Pečlivě je připravován i doprovodný program, ve kterém si vystavující společnosti i odborná veřejnost vybere z bohaté nabídky soutěží, seminářů a přednášek.

Jednou z připravovaných soutěží je GRAND PRIX ELECTRON 2011. Do této soutěže může jakýkoliv vystavovatel přihlásit svůj výrobek, který bude následně hodnotit odborná porota složená z předních kapacit oboru elektrotechniky, elektroniky a energetiky. Vyhlášení vítězů pak proběhne na Galavečeru vystavovatelů pořádaném při příležitosti veletrhu ELECTRON 2011.
Další soutěží pro vystavovatele je TOP EXPO ELECTRON 2011 – soutěž o nejzdařilejší expozici veletrhu. Hodnotit se bude jak estetické a originální ztvárnění, tak přístup obchodníků a hostesek k zákazníkovi.

Návštěvníci veletrhu budou moci navštívit řadu přednášek, které budou probíhat jak v přednáškových sálech ve Vstupní hale I, tak i v některých výstavních halách.

Velký důraz je ze strany organizátora kladen na mediální podporu veletrhu v řadě odborných titulů, serverů a periodik. Z časopisů jsou to např. Energie a peníze, Praktická elektronika, A radio, Elektrotechnika v praxi, Technický týdeník, T+T Technika a trh, Radioamatér, Automa, Elektro, Světlo, Energetika, JMO, Interiér veřejných budov, Energy, Pro energy, Energie kolem nás, Sdělovací technika, TZB info apod.

Ačkoliv do začátku veletrhu se zdá být daleko, nastává nyní ten pravý čas pro vystavovatele, kteří si chtějí zajistit co možná nejlepší místo pro svou expozici. Navíc jim organizátoři za včasné rozhodnutí nabízí akční cenové podmínky a další atraktivní výhody. Do první uzávěrky 30. 9. 2010 se cena za expozici pohybuje pouze v rozmezí 1.600 – 1.900 Kč za m2 dle velikosti objednané plochy. K tomu získá vystavující společnost „bonusy“ v podobě např. libovolného počtu volných vstupenek pro své obchodní partnery, nebude jim účtován příplatek za umístění na hlavním koridoru nebo za patrovou expozici.
Svou účast na veletrhu potvrdila již řada významných firem jako jsou ABB, Eaton Elektrotechnika, Schmachtl, PRE, Wago, Hager, Axima, Hansel, Sick, Elpro – Energo, Betonbau a řada dalších.

Nespornou výhodou veletrhu ELECTRON je samotné místo konání v Praze Letňanech. „Praha nabízí skvělé podmínky pro pořádání veletrhu velikosti a rozsahu jako je připravovaný ELECTRON. Pražský veletržní areál byl, je a do budoucna jistě bude vystavovateli vnímán jako všestranně vhodné místo z hlediska dopravní dostupnosti a tradičně vysoké návštěvnosti veřejnosti,“ doplňuje Yousifová.

Odkazy & Download:
Domovská stránka
Charakteristika veletrhu
Informace pro vystavovatele
Informace pro návštěvníkyGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PUSBIO1R - Multifunkční relé s USB rozhraním
Multifunkční relé s USB rozhraním - PUSBIO1R patří do skupiny nové řady USB – relé a USB – I/O převodníků. Moduly jsou vybaveny výkonovými relé a izolovanými vstupy. Pro ovládání slouží aplikace PUSBIO – Control Software.
Skladem od 345 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007