. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Čidlo vlhkosti do náročného prostředí
7. října 2010 - 13:09 | Pandatron | Čidlo vlhkosti do náročného prostředí   verze pro tisk

Čidlo vlhkosti do náročného prostředí

Společnost Sensirion nabízí odolný kryt pro nejnovější generaci snímačů vlhkosti. Při filtraci až 99,99 % částic větších než 0,1 µm a krytí IP67 je vhodný do náročných a průmyslových prostředí.

Filtr SF2 je kryt, vyrobený z PBT s integrovanou filtrační membránou. Jeho cílem je ochrana teplotního a vlhkostního čidla Sensirion SHT2x od vody, prachu a jiných nečistot. Podle dostupných informací dosahuje filtrační účinnosti až 99,99 % všech částic, větších než 0,1 µm a přitom zachovává nízkou dobu odezvy.

Díky optimální ochraně je možné vysoce stabilní DFN senzory řady SHT2x použít i v těch nejnáročnějších průmyslových podmínkách a přitom zaručit jejich vynikající dlouhodobou stabilitu a výkon.

SF2 je kompatibilní s vnějšími rozměry SHT21 i s připravovaným SHT25, přičemž je snadno použitelný pomocí technologie pájení reflow. Montáž spočívá v zasunutí čtyř pinů do odpovídajících otvorů v PCB. Zároveň je však možné použít kryt filtru SF2 i přímo jako adaptér pro osazení čidla na svou pozici. Těsnící kroužek se poté postará o ochranu IP67.

Více informací na: http://www.sensirion.com/.../02_sf2_humidity_sensor_sht2x_filter_cap.htmGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007