. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
USB-IF certifikace pro Evatronix SuperSpeed IP
12. října 2010 - 12:03 | Pandatron | USB-IF certifikace pro Evatronix SuperSpeed IP   verze pro tisk

USB-IF certifikace pro Evatronix SuperSpeed IP

Společnost Evatronix SA oznámila úspěšné získání certifikace pro její křemíkové IP (Intellectual Property) jádro, tvořící vysoce výkonné rozhraní SuperSpeed USB 3.0. Jádro bylo oficiálně ověřeno organizací USB Implementers Forum, Inc. a bylo shledáno jako plně slučitelné s nejnovější verzí specifikace SuperSpeed USB 3.0.

SuperSpeed USB 3.0 kontrolér společnosti Evatronix je kompletním digitálním IP řešením, odpovídajícím velmi přísným kritériím USB-IF, nutným pro získání specifikace. Testy, provedené v nezávislých laboratořích, potvrdily správnou funkci i při rychlostech vyšších než 430 MB/s, což je zároveň nejvyšší výsledek, dosažitelný všemi IP USB 3.0 kontroléry, dostupnými dnes na trhu. Zároveň je s certifikací zaručenou zpětnou kompatibilitou a podporou pro 480 Mbps USB 2.0 High Speed komunikaci, zaručena bezproblémová funkce se všemi hostitelskými USB zařízeními, které využívají připojení USB 2.0 nebo USB 3.0. Zajištěná kombinace SuperSpeed a High Speed datové komunikace vede k osvobození návrhářů od rizik neúplné integrace. Hlavně však ke snížení technického úsilí a potřebné ploše křemíku, což výraznou měrou snižuje výrobní náklady.

Součástí uvedeného SuperSpeed USB 3.0 řadiče jsou rovněž i veškerá zdokonalení správy napájení, které norma definuje. Mezi ně se řadí především ucelený power management, podporující účinné omezení příkonu v době nečinnosti, odstranění kontinuálního přenosu dat, stejně jako schopnost pozastavení práce částí obvodu, které nejsou aktuálně využívány.

Více informací na: http://www.evatronix-ip.com/...GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Pondělí, 26. června 2017, 26. pracovní týden
EUR = 26,295   USD = 23,530
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007