. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Výkonné terminátory pro pásmo DC až 40 GHz
18. října 2010 - 12:44 | Pandatron | Výkonné terminátory pro pásmo DC až 40 GHz   verze pro tisk

Výkonné terminátory pro pásmo DC až 40 GHz

Společnost International Manufacturing Services, Inc. (IMS) oznámila dostupnost jejich kompaktních terminačních členů. Terminátory jsou dodávány ve velikosti 0505 s maximálním výkonem 25 W a lineární charakteristikou ve frekvenčním pásmu DC až 40 GHz.

NDX-0505SG využívá vlastností hliníko-nitridového substrátu (AIN - Aluminum Nitride), který tvoří ekologicky bezpečnou alternativu k BeO a navíc umožňuje odvedení ztrát až více než 20 dB ve frekvenčním pásmu DC až 40 GHz. Zakončení může být dodáno v RoHS provedení, buď s platino-stříbrnými piny, nebo klasickém provedení s nanesenou pájkou Sn62.

Schopnosti NDX-0505SG neomezují jeho použití pouze na modulární zakončení, ale rovněž je možné použití v celé řadě vysokofrekvenčních měřicích přístrojů, zesilovačů a obvodů výkonových měničů.

K dispozici jsou vzorková množství celé N-série terminátorů (velikost 0505 až 3725), případně i celá řada dalších speciálních prvků. Více informací a vzorková množství získáte na webových stránkách výrobce.

Více informací na: http://www.ims-resistors.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007