. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Lattice rozšiřuje řešení pro kombinované signály

Lattice rozšiřuje řešení pro kombinované signály

Nejnovější řešení navazuje na stávající produkty společnosti Lattice s rozšířením konfigurovatelných schopností a možnosti ovládání digitálních prvků na úrovni systému. Jak společnost o novém řešení tvrdí, jediný FPGA obvod je schopen nahradit i několik diskrétních součástek, zpracovávajících kombinované signály a zároveň zajistit veškeré podružné funkce, jako je řízení a distribuce napájení a digitální řízení.

Řešení jsou zamřeny především na konstrukci nákladných a složitých desek – s cenou kolem 1 000 USD a více - což je obvyklé především v oborech průmyslových a lékařských produktů či síťové infrastruktury. To se samozřejmě odráží na volbě standardního BGA pouzdra s roztečí pinů 1 mm. Většina cílových zákazníků dnes totiž není ještě zcela připravena přejít na mnohem úspornější 0,8 mm nebo dokonce 0,4 mm provedení.

Lattice's Gordon Hands, ředitel marketingu sekce obvodů s nízkou hustotou integrace a kombinovaných signálů, uvedl: „Dnes jsou však typické moderní aplikace předurčeny pro použití PCB s 10 až 25 vrstvy, takže je obvykle obtížné umístit prokovy mezi piny obvodů BGA, které mají typickou rozteč menší než 1 mm.“

Platform Manager zahrnuje obvody LPTM10-1247 a LPTM10-12107. Obvody LPTM10-1247 mohou monitorovat až 12 samostatných napětí a je podporováno 47 digitálních I/O. Naproti tomu obvody LPTM10-12107 mohou monitorovat rovněž 12 samostatných napětí, ale 107 digitálních I/O. Z pohledu funkce obvody podporují jak řízení spotřeby a sekci napájení, tak i monitorování a řízení digitálních signálů. Blok správy napájení implementuje konfigurovatelný mezní práh, blok vstupních diferenciálních komparátorů s přesností lepší než 0,7 %, CPLD s 48-macrocell, programovatelný hardwarový časovač, 10-bitový ADC (analogově-digitální převodník) a tzv. trimovací blok, starající se o řízení a produkci ve zdroji. Digitální blok je složen z 640-LUT FPGA a programovatelných logických rozhraní I/O.

Více informací na: http://www.latticesemi.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007