. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Malé napájecí zdroje značky Siemens
25. října 2010 - 7:45 | Pandatron | Malé napájecí zdroje značky Siemens   verze pro tisk

Malé napájecí zdroje značky Siemens

Společnost Siemens uvádí na trh inovované napájecí zdroje řady Logo!Power. Malé síťové napájecí zdroje nabízejí nové funkce, současně byla zvýšena jejich výkonnost. Zdroje řady Logo!Power nyní mají vyšší provozní účinnost v celém rozsahu zatížení a o polovinu menší spotřebu při chodu naprázdno. Přístroje jsou z hlediska montáže a připojení kompatibilní s předchozími modely značky Siemens a jsou určeny především k zástavbě do rozváděčů.

Zdroje Logo!Power se vyznačují širokým rozsahem vstupního napětí 100 až 240 V AC při tradičním střídavém napájení, resp. 110 až 300 V DC při napájení ze stejnosměrných rozvodů. Napájení ze stejnosměrných rozvodů je u přístrojů řady Logo!Power novinkou. Jejich jmenovité výstupní napětí je 5, 12,15 nebo 24 V DC a výkon 30, 60 nebo 100 W v závislosti na daném modelu. Zdroje s výstupem 12 a 24 V jsou současně uzpůsobeny pro napájení logických modulů řady Logo!. Nové přístroje jsou univerzálně použitelné v průmyslu a v obytných i účelových budovách jako napájecí zdroje v elektroinstalacích na strojích a v různých malých zařízeních i speciálních přístrojích.

Ploché napájecí zdroje Logo!Power s hloubkou pouhých 54, 72, resp. 90 mm (podle modelu) lze snadno začlenit do všech běžných jednofázových elektrických rozvodů. Mají velký rozsah napájecího napětí bez jakéhokoliv přepínání a individuálně nastavitelné výstupní napětí. Rozsah pracovních teplot začíná na -20 °C a je rozšířen z dosavadních +55 na +70 °C. Optimalizováno je i chování zdrojů při zapnutí, neboť pro případ kapacitní zátěže disponují výkonovou zálohou až 150 %. Zdroje mají třídu ochrany II, a zapojují se tak jednoduše pomocí dvou vodičů (bez použití ochranného vodiče). Pro exportní účely mají širokou škálu mezinárodních certifikátů včetně ATEX, CE, cULus, FM i GL pro loďařství.

Více informací na: http://www.siemens.cz/siemjet/cz/home/press/releases/new/Main/59829.jetGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007