. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Referenční návrh zjednodušuje implementaci A/V standardů

Referenční návrh zjednodušuje implementaci A/V standardů

Na uzavřeném jednání AES Convention v San Francisku byl tento týden představen nový referenční návrh aplikací audio/vizuálního přemostění (AVB - audio/visual bridging).

Za návrhem stojí společná práce firem XMOS (Bristol, UK) a Attero Tech (Sunnyvale, CA), které o něm prohlašují, že se jedná o nejlevnější, dnes dostupné řešení pro koncové body sítě Ethernet AVB. Vývoj standardů, jako je AVB, přitom vyžaduje zajištění vysokého důrazu na technologie, které jsou snadno a rychle přizpůsobitelné konkrétním požadavků různých aplikací. XCore XS1-L2 dual-core processor od Xmos tyto požadavky splňuje, podle slov výrobců, díky výhradně softwarové implementaci. Ta dále umožňuje výraznější zkrácení doby vývoje zařízení a snížení rizika možných problémů A/V návrhů, známých z hardwarových řešení typu ASIC.

Společnost Attero Tech má přitom dlouholeté zkušenosti s vývojem síťových AV OEM koncových zařízení, takže výrobcům nabízí pomoc při uvádět nových produktů na trh, při současném splnění nutných požadavků na tato zařízení.

Referenční návrh je vybaven softwarem, poskytujícím kompletní podporu Ethernet AVB protokolu se zajištěnou interoperabilitou s produkty konkurenčních firem. Mezi podporované AVB standardy patří 802.1as, 802.1Qav, 802.1Qat, IEEE P1722, IEC61883-6 a IEEE 1722.MAAP.

Odborné veřejnosti bude referenční návrh dostupný jak z XMOS, tak i Attero Tech a to v průběhu prosince.

Více informací na: http://www.xmos.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007