. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
První proudové bočníky v provedení 0603
9. listopadu 2010 - 8:09 | Pandatron | První proudové bočníky v provedení 0603 | Komentářů: 0  

První proudové bočníky v provedení 0603

Společnost Vishay představuje první průmyslové proudové bočníky v provedení 0603. Typ WSLP0603 je určen do zatížení 0,4 W.

Vishay Intertechnology, Inc. představuje nové proudové bočníky v provedení pro povrchovou montáž - Power Metal Strip® rezistor, které jako první nabízejí zatížitelnost až 0,4 W v kompaktním provedení velikosti 0603. Rezistory WSLP0603 se vyznačují velmi nízkým odporem v rozmezí 10 mohmů až 100 mohmů a vysokou maximální provozní teplotou, sahající až do +170 °C.

Malé rozměry WSLP0603 v provedení velikosti 0603 umožňují jejich použít jako přímou náhradu stávajících větších snímacích bočníků. Tím se samozřejmě šetří cenné místo na desce zařízení, která spotřebitelům mohou nabídnout opět o něco menší a lehčí produkty. Hlavním určením je snímání proudu v DC/DC konvertorech pro počítače, VRM pro notebooky a obvodech pro řízení a ochranu Li-Ion baterií elektronických automobilových systémech, včetně motoru, multimediální elektroniky, ovládání klimatizace a dalších aplikacích.

Proudové bočníky firmy Vishay jsou vyráběné použitím patentované technologie, která zajišťuje extrémně vysoký výkon a nízkou hodnotu odporu. WSLP0603 tak obsahuje výhradně svařované spoje a konstrukci, tvořenou pevnou kovovou nikl-chrom-manganovou, nebo měděnou slitinou.

Mezi další přednosti patří rovněž velmi nízká hodnota indukčnosti od 0,5 do 5 nH, vynikající frekvenční rozsah do 50 MHz a nízké tepelné EMF, nepřekračující hodnotu 3 pV/°C.


Obr. 1: Základní technická specifikace řady WSLP

Dostupnost a cena:
Vzorková množství proudových bočníků jsou dostupná již nyní, přičemž standardní dodací lhůty po objednání jsou čtyři až šest týdnů u větších zakázek. Prodejní cena je stanovena na 0,175 USD/ks při 100 000 kusech.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Přehled distributorů a kontaktů

WSLP0603 0.4-W Surface-Mount Power Metal Strip® Resistor Is Industry’s First in 0603 Package Size
Informace o WSLP0603GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PRESTO - Rychlý a univerzální USB programátor
PRESTO je velmi rychlý programátor moderní koncepce. Programuje velké množství součástek - mikrokontroléry, CPLD, FPGA, sériové FLASH a EEPROM, apod.
Skladem od 2196 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007