. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Murata a Kathrein partneři v RFID
10. listopadu 2010 - 7:56 | Pandatron | Murata a Kathrein partneři v RFID   verze pro tisk

Murata a Kathrein partneři v RFID

Společnost Murata oznámila navázání partnerství s předním světovým výrobcem antén, společností Kathrein. Společným cílem je nabídka řešení, které přinese zjednodušení implementace RFID v oblasti výroby elektroniky. Komplexní řešení totiž odstraňuje všechny překážky, které dnes brání širšímu nasazení technologie RFID ve výrobním sektoru.

Společná nabídka firem Murata a Kathrein má obsahovat kompletní Magicstrap RFID modul (Murata) a přizpůsobitelnou UHF anténu (Kathrein).

Nové řešení výroby elektroniky umožňuje nalepení Magicstrap RFID tagů přímo na PCB a to hned v první fázi výrobního procesu. Výsledkem je pak možnost sledování produktů již od jejich prvních kroků.

Parametry výrobního procesu lze přitom číst a zapisovat z uživatelské paměti Magicstrapu prakticky v jakémkoli okamžiku výrobního cyklu. Díky konfigurovatelné anténě od společnosti Kathrein je navíc zajištěno, že je každý jednotlivý produkt správně adresován. Samozřejmostí je i to, že je Magicstrap plně souladu s bezolovnatým procesem reflow.

Více informací na: http://www.murata.euGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007