. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Kombinované FPGA pro rozšířený teplotní rozsah
11. listopadu 2010 - 7:37 | Pandatron | Kombinované FPGA pro rozšířený teplotní rozsah   verze pro tisk

Kombinované FPGA pro rozšířený teplotní rozsah

Microsemi Corporation oznámil dostupnost Fusion mixed signal FPGA, tedy kombinovaných obvodů pro smíšené signály, se 100% garancí provozu v rozšířeném teplotním rozsahu -55 až +100 °C. Díky dlouholetým zkušenostem, je tak možné nabídnout moderní obvod pro zpracování analogových signálů i do aplikací v armádě, avionice a zbrojním průmyslu. Tedy všude tam, kde je potřeba zajistit vysokou spolehlivost provozu při extrémních teplotách.

Návrhářům je s obvody Fusion k dispozici rozšířená programovatelnost, vysoká spolehlivost a stálost dat, které nabízejí další výhody při eliminaci chyb. Kromě toho tím, že obvody na jediném čipu kombinují jak analogové, tak i digitální rozhraní, je při využití kombinovaných obvodů FPGA výrazně sníženo místo na desce zařízení.

Obvody Fusion FPGA jsou výrobcem testovány pro celý rozšířený teplotní rozsah -55 až +100 °C a nabízeny ve verzích s 600K a 1,5M ekvivalentními hradly a až 223 uživatelskými I/O. Obvyklé funkce, jako je sekvenční řízení a sledování napájení, stejně jako dohled a monitoring jednotlivých napětí, teplot a proudů, lze nyní bez jakýchkoliv potíží zajistit i při extrémních teplotách.

Obvody Fusion, kombinovaná FPGA s rozšířeným teplotním rozsahem, tak tvoří ideální řešení pro vysoce spolehlivé aplikace, jako jsou zbraňové systémy a obvody řízení v avionice, které musí spolehlivě pracovat i při extrémních podmínkách.

Dostupnost a cena: Obvody Fusion FPGA společnosti Microsemi Corporation jsou nyní k dispozici pro objednání. Pro stanovení konkrétní ceny a dodacích podmínek, kontaktujte prosím výrobce.

Více informací na: http://www.microsemi.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Čtvrtek, 29. června 2017, 26. pracovní týden
EUR = 26,325   USD = 23,141
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Technické listy
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007