. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Bluetooth konektivita pro Apple iPhone
1. prosince 2010 - 8:13 | Spezial Electronic | Bluetooth konektivita pro Apple iPhone | Komentářů: 5  

Bluetooth konektivita pro Apple iPhone

connectBlue™ představuje unikátní Bluetooth spojení pro Apple iPhone, iPod touch nebo iPad v průmyslových nebo lékařských aplikacích.

Konektivita mezi iPhone/iPad a dalšími Bluetooth zařízeními byla dlouhou dobu požadovaná, avšak velmi obtížně realizovatelná.
Nyní je k dispozici implementace průmyslového Bluetooth pro připojení k Apple zařízením od světového leadera průmyslového Bluetooth, společnosti connectBlue™.

Dosud se bezdrátové připojení Apple iPhone/iPod touch/iPad řešilo přes WiFi TCP/IP. Avšak iPhone může být současně připojen pouze k jedné síti a aplikace vyžadují spojení jak se vzdálenými zařízenímim, tak s internetem. To činí takovou cestu nepříliš uspokojivou.

iPhone vyžaduje při spojení přes Bluetooth specifický Apple Accessory Protocol a současně také přítomnost autentifikačního koprocesoru v zařízení.
Apple specific authentication co-processor

connectBlue™ vyvinul unikátní software, který zařízení poskytne potřebný Apple Accessory protocol. Potřeba autentifikačního koprocesoru byla vyřešena přímým propojením procesoru aplikace s connectBlue Bluetooth modulem.

Nyní jsou k dispozici tato řešení:

  • connectBlue Bluetooth modul OBS414: nový all-in-one modul s integrovaným Apple autentifikačním koprocesorem a speciálním Apple Accessory Protocol firmware. V zákaznické aplikaci (v zařízení) tak již není potřeba žádná další úprava, ani dodatečný hardware.
  • connectBlue Bluetooth modul OBS411: modul pro zákazníky, kteří již mají Apple autentifikační koprocesor integrovaný v zařízení. Ve firmware modulu je úprava pro použití koprocesoru, stejně jako integrovaný Apple Accessory protocol.
Nový Bluetooth modul OBS414 s integrovaným Apple autentifikačním koprocesorem a speciálním Apple Accessory Protocol firmware.
Bluetooth modul OBS411 s podporou externího Apple autentifikačního koprocesoru připojeného k modulu a speciálním Apple Accessory Protocol firmware. Bluetooth modul OBS411 s podporou externího Apple autentifikačního koprocesoru připojeného k modulu a speciálním Apple Accessory Protocol firmware.
Bluetooth modul OBS411 s podporou externího Apple autentifikačního koprocesoru připojeného k host systému přes I2C nebo SPI.

Uvedené produkty, kompletní technické manuály a další informace získáte u distributora, firmy Spezial Electronic.

Odkazy & Download:
Domovská stránka connectBlue
Český distributor Spezial Electronic

Ready-to-go Bluetooth konektivita pro Apple iPhone, iPod touch nebo iPadGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (5):

Zobrazit starší 30 dnů (5)...Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
RTL SDR-3+
Nová generace moderních, snadno použitelných RTL SDR přijímačů vychází z vynikajících vlastností obvodů R820T.
Skladem od 1490 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007