. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
i-Line - Nová řada produktů společnosti Westermo
2. prosince 2010 - 8:18 | Pandatron | i-Line - Nová řada produktů společnosti Westermo | Komentářů: 0  

i-Line - Nová řada produktů společnosti Westermo

Švédská společnost Westermo spustila novou produktovou řadu i-Line, do které patří zařízení pracující s rozhraním Ethernet. Tato zařízení nachází uplatnění hlavně v oblasti průmyslové automatizace, technologie budov a dohledových systémů. Nová řada i-Line obsahuje ethernetové switche, PoE switche a media konvertory.

Zařízení patřící do řady i-Line švédské společnosti Westermo nabízí snadné použití a konfiguraci, průmyslové provedení a spolehlivost. Všechna zařízení z řady i-Line jsou určena pro montáž na DIN lištu a mají dualní napájení 24V DC. To je vhodné zéjména pro aplikace, kde je potřeba druhého nezávislého napájecího zdroje pro ještě větší spolehlivost. Každé zařízení je vybaveno konfigurovatelným výstupem pro signalizaci poruch portů nebo napájení. Zařízení má krytí IP-31 vyrobené z hliníkové slitiny, čímž je rozšířen rozsah provozních teplot.

Mezi základní ethernetové switche řady i-Line patří typ SDI-880, který má 8 Fast Ethernet 10/100TX portů. Tento switch je vybaven technologií 2Gbit/s Switch Fabric, která podporuje 2 prioritní fronty pro optimální průchod dat a propustnost samotného switche. Druhým typem je 8 portový switch SDI-862, který je vybaven 6 Fast Ethernet 10/100TX porty a dvěma optickými porty s možností volby typu transciveru. Při použití multimodového transciveru je komunikační vzdálenost až 2km, při použití singlemodového až 30km.

K dispozici jsou také kompaktní 5 portové switche o rozměrech (111.8 mm x 30 mm x 98.2 mm). Swtich SDI-550 má pět 10/100Base-TX portů, zatímco switch SDI-541 obsahuje čtyři 10/100Base-TX porty a jeden optický 100Base-FX port (multimode, nebo singlemode). Oba modely pracují s širokou škálou napájecích zdrojů. Ideálním napájením pro oblast technologie budov je 24V DC.

Řada i-Line také zahrnuje dva PoE swtiche navržené pro spojení zařízení v přehledových systéméch, kde jsou kladeny vysoké nároky na šířku přenosového pásma. Oba modely (jak 4 portový, tak 8 portový) nabízí dva Gigabitové uplink porty. Díky integrovanému power boosteru z 12V na 48V jsou tato zařízení ideální pro aplikace s PoE IP kamerami v autobusech, vlacích, nebo na lodích.

Posledním typem zařízení v řadě i-Line jsou media konvertory. Media konvertor MCI-211G převádí metalický ethernet 10/100TX na optický gigabitový ethernet. Na zařízeních jsou použity tzv. SFP (Small Form-factor Plugable) transcievry, které podporují různé typy přenosových vláken a různé přenosové vzdálenosti. Model MCI-422 není jen 2 kanálový media konvertor ale také kompaktní 4-portový 10/100 Mbit/s switch a lze ho snadno nakonfigurovat pomocí DIP přepínačů. Zařízení podporují jak multimodová, tak singlemodová optická vlákna.

Společnost Westermo dodává úplný sortiment zařízení pro komunikační sítě v průmyslu, zvláště pro náročné aplikace v dopravních systémech, vodárenství, energetice apod. Již 35 let je Westermo na čele technického vývoje a jeho výrobky často demonstrují posouvání hranic technických možností. Pro zajištění co nejlepší podpory je společnost Westermo přítomna v 35 zemích světa, ať již prostřednictvím svých autorizovaných distributorů nebo vlastních kanceláří. Od roku 2008 je Westermo součástí skupiny Beijer Electronics Group, rychle rostoucí technologické společnosti s širokými zkušenostmi v průmyslové automatizaci a nabídkou pokrokových a na trhu úspěšných produktů a řešení zaměřených na uživatele.

Pro více informací navštivte www.westermo.com

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Přehled distributorů a kontaktů
Westermo - Industry lineGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PGSM-SIM900: GSM/GPRS modul SIM900
Čtyřpásmový GSM/GPRS modul s SIM900 firmy SIMCom a podporou SMS, MMS, GPRS Class 10, TCP/IP, FTP a dalších.
Skladem od 790 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007