. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Knihovnou ke snadné certifikaci
2. prosince 2010 - 8:46 | Pandatron | Knihovnou ke snadné certifikaci   verze pro tisk

Knihovnou ke snadné certifikaci

Pro bezpečnostně-kritické aplikace, vyžadující soulad s nařízeními SIL (IEC 61508) nebo ASIL (ISO 26262), nabízí společnost Hitex nové řešení. Výrobce a prodejce softwarových nástrojů, firma Hitex nabízí bezpečnostní knihovny SafeTcore, určené pro mikroprocesory společnosti Infineon, které jsou nejčastěji využívány v automobilovém průmyslu.

Knihovna SafeTcore je založen na bezpečnostním konceptu PRO-SIL od Infineon. Ten stanovuje jak softwarové, tak i hardwarové aspekty uvedené řady aplikací, včetně požadované bezpečnostní dokumentace. Knihovna byla vytvořena plně v souladu s uvedenými standardy. Tím, že ke své práci využívá bezpečnostní monitor, nezávislý na běhu hlavního mikrokontroléru (CIC61508), umožňuje dosažení plné kontroly nad CPU a jeho periferiemi.

Na základě svých dlouholetých zkušeností s kritickými aplikacemi mikrokontrolérů z oblasti bezpečnosti, nabízí Hitex nejen podporu pro knihovnu SafeTcore, ale i pro jejich integraci do zákaznických zařízení. Stejně jako při provádění následných zkoušek a certifikace konečných produktů, včetně dostupnosti zkušební dokumentace. SafeTcore tak spolu s podporou od společnosti Hitex tvoří, podle slov výrobce, rychlý a účinný způsob, jak lze dosáhnout splnění SIL nebo ASIL.

Více informací na: http://www.hitex.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007