. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Hodinky Phosphor DIGITAL
3. prosince 2010 - 7:39 | lkasparo | Hodinky Phosphor DIGITAL | Komentářů: 0  

Hodinky Phosphor DIGITAL

Přemýšlíte o vhodném dárku pod stromeček? Určitě si říkáte, že by měl být nejen praktický, ale i moderní. Proč se tedy nepodívat na stylové náramkové hodinky.

Přemýšlíte o vhodném dárku pod stromeček?

Máme pro Vás několik tipů. Například designové hodinky Phosphor:

Hodinky Phosphor DIGITAL DH-03 – kovový náramek:

Displej hodinek je možné přepínat mezi pozitivním a negativním zobrazením pomocí elektronického inkoustu (elektronický papír -EPD), což je patentovaný materiál, který se ve formě tenkého filmu integruje do elektronických displejů. Elektronický inkoust se skládá z milionů miniaturních mikrokapslí. V každé mikrokapsli jsou v čirém roztoku uložené kladně nabité bílé částečky společně se záporně nabitými černými částečkami. Mikrokapsle jsou vystaveny působení elektrického pole díky jejich umístění mezi elektrodami. Působí-li na částečky záporné elektrické pole, bílé částečky se přesunou do vrcholu kapsle a stanou se tak na displeji viditelnými. Naopak černé částečky putují do spodu a viditelné nebudou. Opačného zobrazení se docílí otočením celého procesu, kdy se zobrazí černé částice a zneviditelní bílé. Tento proces je dobře znázorněn na tomto obrázku.

  • Typ baterie: CR2025 3,5V knoflíková
  • Pouzdro: ušlechtilá ocel
  • Tloušťka: 12 mm
  • Šířka: 33 mm
  • Sklíčko: minerální sklo
  • Voděodolnost: 5 ATM – 50 m (vlhkost, déšť sprchování, mytí auta)
  • Čas ve formátu 12 hodin, budík, datum
  • Možnost přepínání zobrazení času jako grafické, nebo digitální
  • Další variantou mohou být designové hodinky Phosphor s koženým páskem

Hodinky Phosphor DIGITAL DH-02 – kožený pásek:

Tyto hodinky se liší od předchozích pouze náramkem, který je kožený a dodává tomuto designovému výrobku osobitý styl.

Nabízí zobrazení času v grafické nebo digitální podobě. Možnost přepnutí mezi černým displejem s bílým písmem nebo naopak – pozitivní nebo negativní zobrazení. Kromě času ve formátu 12 hodin je možné zobrazit datum a nastavit budík. Jejich voděodolnost je 5 ATM, což dovoluje nošení hodinek v každodenním životě při sprchování, mytí auta atd.

Oba tipy hodinek se výborně hodí jako doplněk k obleku a zároveň mohou dotvořit image moderního muže v neformálním oblečení.

Více možností naleznete na e-shopu www.puhy.cz, kde si můžete vybrat z exkluzivní nabídky hodinek značky Phosphor TM.

Pokud hledáte dárek pro zvídavé chlapce máme pro vás v nabídce výukové stavebnice, kdy se děti mohou hravou formou seznámit s elektronikou. Starší děti si mohou vyzkoušet například sestavit rozmanité houkačky, polní telefon, krystalku, jednoduché rádio, detektor kovů, metronom, blikač, poplašné zařízení na fotobuňku, minutník, atd.

Pro tatínky nabízíme několik užitečných pomocníků do domácnosti např. meteostanice, zásuvkový elektroměr nebo například GSM spínač GS300 a mnoho dalšího. Tyto dárky nejen potěší pod stromečkem, ale stanou se i důležitými pomocníky pro celou rodinu.

Autor: lkasparo

Odkazy & Download:
Domovská stránka firmy Půhy
Elektronický obchod

Hodinky Phosphor DIGITAL DH-03 – kovový náramek
Hodinky Phosphor DIGITAL DH-02 – kožený pásekGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Bluetooth modul BTM-112
BTM-112 je snadno dostupný Bluetooth modul výrobce Rayson.
Skladem od 208 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007