. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
EtherCAT pro distribuované měniče
7. prosince 2010 - 7:52 | Pandatron | EtherCAT pro distribuované měniče   verze pro tisk

EtherCAT pro distribuované měniče

Společnost NORD Drivesystems vyvinula komunikační modul pro integraci měničů SK 200E do sítě EtherCAT a řídícího prostředí technologie Beckhoff. Sběrnice založené na Ethernetu mají velkou výhodu i pro distribuované systémy dopravních pásů. Nový cenově výhodný modul EtherCAT společnosti NORD umí propojit velký počet měničů do jedné sběrnice a proto není potřeba přídavných zařízení, jako jsou např. opakovače nebo další řídící jednotky.

Modul může být namontován přímo na měnič SK 200E nebo odděleně pomocí montážní sady. Modul se do sítě EtherCAT připojuje pomocí odolného konektoru M12. Dále je v technologickém modulu EtherCAT osm integrovaných vstupů a dva výstupy 24V. Jeden technologický modul může na sběrnici EtherCAT adresovat až 4 měniče. Parametry modulu se nastavují skrze integrované rozhraní RS-232/485 pomocí řídící jednotky SK PAR nebo NORDCON PC software. Technologický modul EtherCAT má standardní krytí IP55, ale na požádání lze dodat modul s krytím IP66.

Všechny měniče řady SK 200E mají bezsenzorové vektorové řízení proudu, brzdný chopper a řízení elektromagnetické brzdy. Dokonce i základní provedení poskytuje díky integrované funkci POSICON otáčkovou a polohovou regulaci (inkrementální čidlo HTL). Rozšířená provedení zahrnují integrovanou bezpečnostní funkci "Safety Stop" nebo vestavěné rozhraní AS-Interface. Celá řada modelů, jejich vlastností a oblasti použití lze najít na webových stránkách www.sk200e.de.

Více informací na: http://www.sk200e.deGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007