. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Matematická knihovna pro DSP HiFi audio
9. prosince 2010 - 8:29 | Pandatron | Matematická knihovna pro DSP HiFi audio   verze pro tisk

Matematická knihovna pro DSP HiFi audio

Společnost Tensilica oznámila dostupnost NatureDSP Math library. Knihovna je určena pro DSP a VoIP řešení od poskytovatele IntegrIT DSP Design House pro HiFi audio DSP systémy a SOC aplikace. Podle výrobce má pomoci zjednodušit vývoj software a posloužit jako základ pro návrh vlastních softwarových kodeků pro HiFi zvukové zpracování na obvodech DSP.

IntegrIT Nature DSP Signal+ je kolekce rutin pro zpracování signálu, používaná při typickém digitálním zpracování zvuku, využívající HiFi audio DSP architektury. Mezi implementované rutiny patří filtrace, FFT, matice, goniometrické a další nejběžnější matematické operace.

Tensilica zároveň oznámila úspěšné naportování knihovny na více než 60 zvukových a hlasových HiFi audio DSP architektur. Dále však dodává, že řada jejich zákazníků a partnerů (tzv. třetích stran) využívá svého vlastního software, zejména v oblasti pre- a post-algoritmech zpracování. Od uvedené knihovny je v první řadě očekáváno výrazně jednoduší a rychlejší portování na nové architektury.

Více informací na: http://www.tensilica.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007