. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Paralelizace výpočtů pro podporu pracovních skupin

Paralelizace výpočtů pro podporu pracovních skupin

MathWorks představuje novou schopnost rychlejší kompilace a generování kódu pro programátory, pracující na aplikacích s využitím komponent referenčních modelů. Tato funkce je dostupná prostřednictvím systému Real-Time Workshop, nástroje pro generování kódu. Ten využívá schopnosti kategorizace tzv. Parallel Computing Toolboxu a MATLABU pro distribuované výpočetní servery (MDC).

Nová funkce rovněž rozšiřuje stávající podporu paralelních výpočtů i pro další nástroje MathWorks. Cílem je v první řadě samozřejmě zlepšení efektivity práce s rozsáhlými aplikacemi, včetně výpočetně náročných úkolů, aktualizace modelů a jejich simulace.

Kromě aplikací jako je Real-Time Workshop, Parallel Computing Toolbox a MATLAB Distributed Computing Server je podporována i řada dalších produktů. Mezi ty lze zařadit především návrhové systémy využívající modelového programování včetně systémů Simulink, Simulink Design Optimisation, Simulink Control Design, a Simulink Verification and Validation.

Podle slov výrobce se tak nyní návrhářům dostávají do rukou nástroje, umožňující mnohem snadnější využití velmi vysokého výkonu moderních počítačů. Paralelizace operací v MathWorks je cílenější na vícejádrové a víceprocesorové počítačové skupiny.

Více informací na: http://www.mathworks.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Středa, 28. června 2017, 26. pracovní týden
EUR = 26,270   USD = 23,290
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007