. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
DesignSpark PCB je zdarma
1. února 2011 - 8:43 | Pandatron | DesignSpark PCB je zdarma | Komentářů: 21  

DesignSpark PCB je zdarma

Jeden z nejvýkonnějších návrhových systémů pro elektroniku je pro zájemce k dispozici zdarma. PCB Design Spark podporuje kreslení schémat a návrh desek s plošnými spoji a to bez jakéhokoliv omezení.

DesignSpark PCB je jedním z velice zajímavých alternativních návrhových systémů pro elektroniku. Zájemcům je po jednoduché a bezplatné aktivaci dostupný plnohodnotný nástroj pro kreslení elektronických schémat a návrh desek s plošnými spoji, který se svými vlastnostmi vyrovná celé řadě placených nástrojů.


Obr. 1: Schématický editor v DesignSpark PCB

Nespornou výhodou DesignSpark PCB je rovněž jednoduché, moderní a intuitivní prostředí, které je na ovládání velice pohodlné. Dále je třeba zmínit neomezenou velikost návrhu a není omezen ani počet prvků na desce, nebo počet vodivých vrstev desky. Výstupem jsou tradiční formáty pro strojovou výrobu desek s plošnými spoji, jako je IDF, DXF, Gerber a řada dalších. Příznivce návrhového systému Eagle jistě potěší možnost importování uživatelských knihoven přímo z hlavního menu programu.


Obr. 2: Návrh desek s plošnými spoji

Díky DesignSpark PCB tak mají nyní přístup k výkonnému a profesionálnímu návrhovému softwaru bez jakýchkoliv výdajů všichni konstruktéři.


Obr. 3: DesignSpark PCB spolupracuje s modelačním nástrojem Google SketchUp
zdroj: Electronics-Lab.com

PCB Design Spark stačí jednoduše stáhnout z webových stránek designspark.eu, nainstalovat a aktivovat prostřednictvím bezplatné registrace na http://www.designspark.com/pcb-activation.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
DesignSpark PCB
Google SketchUpGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (21):

Zobrazit starší 30 dnů (21)...Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PU232S - Převodník USB/RS232
Převodník USB / RS232 s obvody FTDI a plným sériovým portem RS232 Full.
Skladem od 395 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007