. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Funkce CD mechaniky
Funkce CD mechaniky

Funkce CD mechaniky:

Autor: Jan Lindauer - http://mujweb.cz/www/jendalinda/JanLinda.htmlGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (1):

Zobrazit starší 30 dnů (1)...

host
1. Dne 08. 03. 2012 v 09:07 zaslal host
Dotaz
Dobry den,

hezká animace, zabýváte se touto problematikou? Já se teď potřebuji naučit "blikat laserem" na frekvenci cca jednotky MHz a nevím odkud začít. Pokud byste měl s touto problematikou zkušenosti, nebo pokud byste třeba měl nějaké servisní schéma CD/DVD vypalovačky, ze kterého bych se poučil jak tam řídí vypalovací laser, moc by mi to pomohlo.
Protože kliknutí na "http://mujweb.cz/www/jendalinda/JanLinda.html" mne hodí na stránku Atlasu - nevím proč, ozvěte se mi, prosím.
S pozdravem
Láďa Fišer
ljvf@seznam.cz


Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
USB teploměr
Digitální USB teploměr s možností připojení externího čidla, funkcí termostatu se zasíláním e-mailu i přenosem dat na webový server.
Skladem od 500 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007