. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Profi CAD
Pandatron | Profi CAD | Komentářů: 2  
Panda ELEKTRONIK

Profi CAD

Velice kvalitní, ale přitom jednoduchý program na kreslení elektrotechnických schémat.

    Výběr několika kladných vlastností:
-         celý v češtině
-         velice jednoduché ovládání
-         nízké nároky na hardware
-         více než 700 značek
-         a program na editaci dalších
 

 

Jedná se podle mých zkušeností o nejlepší program ke kreslení elektrotechnických schémat na našem trhu. Ovšem v porovnání s ostatními programy s mnohem složitějším ovládáním je poměrně levný. Navíc velice kvalitní demoverzi si můžete zadarmo stáhnout přímo z internetu z adresy http://www.proficad.cz

Stručný popis ovládání:
Po nainstalování se Vám na disku vytvoří dva programy. Jeden slouží k vlastnímu kreslení schémat. Druhý slouží ke kreslení dalších schématických značek do jeho knihovny. I když jich má program ve své knihovně asi 700 je to docela užitečná možnost.
Po spuštění programu Profi CAD se Vám objeví obrazovka podobné té, co je zde na obrázku a může se začít kreslit.
Součástky se vybírají ze dvou rozevíracích nabídek vlevo nad pracovní plochou. Vpravo od těchto nabídek jsou tlačítka na vkládání textů, jejichž velikost a styl se mění v nastavení programu. Dále jsou zde tlačítka na vkládání IO, logických členů a vlastního kreslení spojů.

Jak jsem říkal, popisovaný program je na ovládání velice jednoduchý. Pro lepší přehlednost plochy je většina různých nástrojů (kreslení traf) a různá nastavení většinou skryta v nabídkách na horní liště programu a na první pohled různé funkce v programu chybí. Ve skutečnosti tomu však není. Proto vám doporučuji před kreslením prvního schématu podívat se do těchto nabídek, aby jste si později ušetřili čas hledáním některé funkce.

Stavte se tedy na stránkách programu Profi CAD (http://www.proficad.cz) a stáhněte si na zkoušku demoverzi (asi 1Mb). Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, klidně se zeptejte přímo autorů toho programu na adrese info@proficad.cz , ochotně vám se vším poradí.

Profi CAD
http://www.proficad.czGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (3):

Zobrazit starší 30 dnů (3)...

host
3. Dne 29. 09. 2010 v 17:37 zaslal host
Free
my ho používáme ve škole - teda tu free verzi a kolikrát musím bez uložení restartovat aplikaci a znova ju spustit :,-(inu zdarma :-D


Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PLA8 MODUL - Logický analyzátor pro USB
Logický analyzátor pro USB 2.0, klon Saleae, 8-bitová verze s 10 GS a integrovanou analýzou rozhraní.
Skladem od 825 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007