. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
High End Praha 2011
18. února 2011 - 6:00 | Pandatron | High End Praha 2011 | Komentářů: 0  

High End Praha 2011

Pořadatelé výstava špičkové multimediální techniky, konané tento víkend v Praze, zvou všechny zájemce o moderní technologii a design.

Výstava HIGH END PRAHA představuje po dlouhá léta referenční standard v prezentaci toho nejlepšího z oblasti designu a technologií audia i videa. Již tradičně jsou zde představovány nejnovější technologie, nejjasnější a nejčistší obraz, či nejlepší hudební systémy od elity světových výrobců.


Obr. 1: High End Praha 2011

Dalo by se tak říct, že HIGH END PRAHA prezentuje profil současné technologie ve všech cenových hladinách a k němu přidává i spoustu doprovodné zábavy.

Zájemci z řad odborné i laické veřejnosti zde mohou slyšet nejen zvuk špičkových gramofonů, které jsou stále garantem extrémně přirozeného zvuku, ale i vysoce sofistikovaných digitálních systémů a reproduktorů. Zde všude jsou samozřejmostí nejen špičkové elektronické systémy, ale i jedinečně zpracovaný design a povrchová úprava. Je tedy jisté, že si zde každý návštěvník najde výrobek odpovídající jeho potřebám i finančním možnostem.

Jedinečný technický zážitek bez jakéhokoliv stresu podporují i velkoryse dimenzované salónky a velké, vzdušné prostory luxusního hotelu.


Obr. 2: Výstavní prostory jsou na 3., 9. a 24. patře hotelu Corinthia Towers

Se zaplacením pouhé stokoruny za vstup může navíc každý návštěvník vyhrát jednu z hodnotných cen, jako jsou reproduktorové soustavy, high-endové kabely, nebo předplatné populárního časopisu Stereo a Video. Neméně zajímavou informací je pak i skutečnost, že zisk bude již tradičně věnován českému UNICEFu.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výstavy High End Praha
Datum a čas výstavy
Jak se k tam dostanete

Vystavované značky
VystavovateléGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
USB teploměr
Digitální USB teploměr s možností připojení externího čidla, funkcí termostatu se zasíláním e-mailu i přenosem dat na webový server.
Skladem od 500 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007