. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Fujitsu rozšiřuje spolupráci s ARM
2. března 2011 - 8:32 | Pandatron | Fujitsu rozšiřuje spolupráci s ARM   verze pro tisk

Fujitsu rozšiřuje spolupráci s ARM

Fujitsu Semiconductor oznámil podepsání smlouvy se společností ARM Limited, jejíž cílem je dostupnost platformy, vybavené nejnovější technologií, včetně jádra ARM Cortex-A15, Mali graphics IP a systému CoreLink IP.

Uzavření smlouvy je výsledkem více než desetileté spolupráce obou společností. Minulý rok již společnost Fujitsu Semiconductor zahájila prodej mikrokontrolérů pro všeobecné použití rodiny FM3, založené na jádře Cortex-M3.

Nová smlouva tak pouze posiluje a prohlubuje vzájemné partnerství obou společností a Fujitsu umožňuje lepší dostupnost nových technologií. Pro zákazníky to znamená rychlejší dostupnost nových obvodů s technologií ARM již v raném stadiu vývoje.

Společnost Fujitsu zároveň oznámila, že hodlá zákazníkům nabídnout kompletní a plně funkční SoC platformy s ARM technologií. Ty mají podle dostupných informací kombinovat kompatibilní a nízkopříkonová IP řešení, včetně nedávno uvedeného jádra Cortex-A15 a grafického subsystému.

Více informací na: http://jp.fujitsu.com/group/fsl/en/release/20110228.htmlGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007